Po sekso su mergaitėmis belangės išvengė

Po sekso su mergaitėmis belangės išvengė

Tiriant vadinamąją juodosios archeologijos bylą dėl lytinių santykių su nepilnametėmis įkliuvęs jaunuolis išvengė realios laisvės atėmimo bausmės, nors jį ir siūlyta kuriam laikui pasodinti už grotų.

Teisėsaugininkų dėmesio 26 metų Neris Budavičius pirmą kartą sulaukė po to, kai interneto svetainėje pasiūlė įsigyti archeologinių radinių. Nustačius, kad jis siekia užsidirbti bandydamas parduoti vertingais pripažintus archeologinius radinius - V-X amžiaus ginklo dalį bei įrankius - šiemet jam skirta 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, atidedant ją metams.

Šis nuosprendis yra apskųstas.

Tiriant pastarąją bylą paaiškėjo daugiau pareigūnus sudominusių detalių. Atskleista, kad pernai, būdamas 25 metų N. Budavičius lytiškai santykiavo su penkiolikamete, keturiolikmete ir į lovą bandė įsivilioti trylikametę: jai rašinėjo nešvankaus pobūdžio trumpąsias žinutes, siūlė patenkinti jo aistrą įvairiais būdais ir už tai žadėjo pinigų.

Todėl jam pareikšti kaltinimai mažametės tvirkinimu bei pilnamečio lytinės aistros tenkinimu be prievartos su nei 16 metų asmeniu. Baudžiamasis kodeksas už tai leidžia bausti nuo 2006 metų, taigi, teismo dabar nepavyksta išvengti ir tuo atveju, jeigu santykiaujama abipusiu sutikimu.

N. Budavičius, matyt, to nežinojo, mat mergaičių amžius jam buvo žinomas. Tiesa, vienoje iš žinučių trylikametei jis rašė, jog "galiu turėti problemų" dėl to, kad ji nepilnametė.

Prokurorė už šiuos darbelius paprašė vaikiną įkalinti 9 mėnesiams, tačiau Klaipėdos miesto apylinkės teismas penktadienį jam skyrė 2 metų laisvės atėmimo bausmę, ją atidedant tam pačiam laikotarpiui bei įpareigojo dalyvauti elgesio pataisos programoje.

Reali laisvės atėmimo bausmė neskirta atsižvelgiant į tai, kad N. Budavičius savo kaltę pripažino ir gailėjosi. Be to, dar neįsiteisėjus nuosprendžiui už archeologinių vertybių pardavinėjimą, jis laikomas neteistu.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder