Policija įspėja senjorus - siautėja sukčiai
Policija įspėja senjorus - siautėja sukčiai

Klaipėdos apskrities policija įspėja senjorus - siautėja sukčiai!

2020-04-07, apie 12:25 val. į Plungės r.pareigūnus kreipėsi 1946 m.senjorė, nurodžiusi, jog į namų telefoną sulaukė skambučio neva iš elektros tinklų darbuotojų-skambinęs vyras pranešė neva senjorė už elektrą sumokėjusi padirbtais pinigais, tad juos būtina patikrinti. Atvykusiam 30-35 m.vyrui, jau prisistačiusiam policininku, moteris parodė 2500€, tuomet sukčius į akis papurškė ašarinių dujų, čiupo pinigus ir paspruko.

Netrukus analogiško pranešimo sulaukė ir Kretingos policijos pareigūnai - į juos kreipėsi Kretingos r., Salantuose gyvenanti senjorų pora. Pagyvenę žmonės taip pat nurodė sulaukę skambučio iš neva elektros tinklų ir pranešimo apie atvykstančius pinigų tikrintojus. Netrukus į namus užsukęs 30-35 m., apie 180 cm.ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, trumpaplaukis vyras paprašė parodyti pinigus. Patiklus senjoras atnešė net 35000€, tuomet sukčius taip pat papurškė senoliui į akis dujų ir griebęs pinigus pasišalino.

Pareigūnai įtaria jog pinigus pagrobti galėjo tas pats asmuo, galimai jis turėjo ir bendrininką. Šiuo metu įtariamųjų ieško gausios pareigūnų pajėgos. Mačiusius apibūdinimą atitinkantį asmenį, ar turinčius informacijos, prašome skambinti tel. 112, 8700 60804, 8700 60712.

Primename, jog policijos pareigūnai, medikai, elektros tinklų ar socialiniai darbuotojai, niekuomet neateina į namus ir pinigų ar dokumentų netikrina. Būkite budrūs!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder