Policija prašo pagalbos: ieškomi autoįvykio liudininkai

Policija prašo pagalbos: ieškomi autoįvykio liudininkai

Sausio 16 d. apie 17 val. kelio Klaipėda- Veiviržėnai- Endriejavas 18 kilometre, Kojelių k., Klaipėdos r., nenustatytas vairuotojas, vairavęs nenustatytą automobilį, partrenkė dešiniuoju galimai kelkraščiu ėjusią moterį, kuri nuo patirtų sužalojimų mirė.

Eismo įvykį galėjo padaryti automobilio „Volkswagen Transporter“ ar „Volkswagen Caravelle“ markės, pilkos sp., keleivinio, vairuotojas apie 160-170 cm ūgio, apie 45 metų amžiaus, tamsių, šonuose žilstelėjusių plaukų, dėvėjo akinius. Kartu su vairuotoju buvo mergaitė apie 13 metų amžiaus, ilgų šviesių plaukų.

Turima duomenų, kad iš kart po eismo įvykio, eismo įvykio vietoje buvo sustojęs visureigio markės automobilis, kurio vairuotojas matė ir kalbėjo su eismo įvykį padariusiu vairuotoju.

Asmenis, mačiusius ar galinčius suteikti vertingos informacijos apie šį eismo įvykį, sustojusio visureigio markės automobilio vairuotoją prašoma kreiptis į Klaipėdos AVPK Klaipėdos r. PK arba skambinti telefonais: ( 846 ) 433 531, 433 500; anoniminis pasitikėjimo telefonas: 8 800 60202.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder