Policijos reidai girtų vairuotojų nebaugina
Policijos reidai girtų vairuotojų nebaugina

Savaitgalį šalies keliuose vyko įprastinis karas, kurio metu ne tik liejosi kraujas, bet ir žuvo žmogus. Surengti jau tradiciniai tampantys policininkų reidai rodo, kad lietuviai ir toliau nesibodi vairuoti išgėrę.

Per tris antro liepos savaitgalio dienas Lietuvoje įvyko 17 avarijų. Vienas žmogus žuvo, 17 buvo sužeista. Nuo metų pradžios iki liepos 11 d. užregistruoti 1585 eismo įvykiai. Žuvo 89, sužeisti 1884 asmenys. Tai 174 įvykiais daugiau nei per tą patį praėjusiųjų metų laikotarpį. Šiemet daugiau buvo ir sužeistų, tačiau mažiau žuvusiųjų.

Per savaitgalio reidus Vilniaus apskrities VPK pareigūnams įkliuvo 19 girtų vairuotojų. Uostamiestyje patikrinti 689 transporto priemonių vairuotojai. Neblaivūs buvo devyni, dar keturi apskritai neturėjo teisės sėsti prie vairo.

Sekmadienį sostinėje su gatvėje išsirikiavusiais policininkais pasisveikinti nenorėjo žaliu klevo lapu pažymėtą „Peugeot 207 CC“ vairavusi mergina. Važiuodama atbulomis ir prieš eismą ji tikėjosi pasislėpti. Jauna vairuoja buvo blaivi ir pateikė tvarkingus dokumentus. Paklausta, kodėl bėgo, panelė prisipažino, kad labai išsigando policininkų.

Šeštadienio vakarą Klaipėdos patruliams teko vaikytis kelis bėglius. „Audi 80“ su jame besimėtančiais alaus buteliais prie garažų palikusiems trim asmenims pavyko tamsoje pasprukti pėsčiomis. Sukiužusį „VW Golf“ vairavusiam kelių „gaideliui“ pareigūnai sparnus pakirpo. Prisipažinęs, kad visą gyvenimą važinėja be vairuotojo pažymėjimo, jis į alkotesterį įpūtė 1,39 promilės alkoholio. Pasak klaipėdiečio, baudos jam yra „duona kasdieninė“. Neva per ketverius metus iš jo jau konfiskuota net 12 mašinų.

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios"

Raktažodžiai
Sidebar placeholder