S. Bulovas - dukart čempionas

Po darbo

Klaipėdos VPK areštinės viršininkas Sigitas Bulovas randa laiko ne tik sunkiam darbui, bet ir nemažai jėgų reikalaujančiam sportui - irklavimui. Pastangos ir vėl atsipirko su kaupu - iš Europos policijos ir ugniagesių sporto žaidynių jis grįžo pasipuošęs auksu.

Birželio pabaigoje Ispanijoje vykusiose žaidynėse dalyvavo 6 Lietuvai atstovai.

Klaipėdiečiui S. Bulovui sekėsi itin gerai - jis iškovojo aukso medalį vienviečių baidarių 5000 m trasoje, čempionu taip pat tapo kartu su kolega iš Ispanijos, Civilinės gvardijos pulkininku leitenantu Manueliu Aranda. Tarptautinis duetas buvo nepralenkiamas tarp dviviečių 5000 m ilgio trasoje.

Tauriausio metalo medaliai S. Bulovui tapo puikiu atpildu už šešerių metų nuolatines treniruotes.

Klaipėdos VPK pareigūnas irkluoja jau ilgiau nei 30 metų. Jis "Vakarų ekspresui" sakė jau nesuskaičiuojantis nei varžybų, kuriose dalyvavo, nei jose iškovotų trofėjų.