Sesers sugyventinis moteriai sulaužė nosį

Sesers sugyventinis moteriai sulaužė nosį

Ne visiems klaipėdiečiams šis savaitgalis buvo ramus ir taikus.

Balandžio 15 d. , apie 7:55 val., iš vienos Klaipėdos ligoninės gautas pranešimas, kad balandžio 14 d.  23:45 val. medikai pristatė 1951 m. gimusią moterį. Diagnozė: nosies kaulo lūžimas, galvos sumušimas, įtariamas akiduobės lūžimas.

Moteris papasakojo, kad namuose apie 22 val. ją sumušė sesers sugyventinis. Nukentėjusioji gydoma veido ir žandikaulio chirurgijos skyriuje.

Balandžio 14 d., 8-8:45 val., Klaipėdoje, Reikjaviko g., progimnazijos kieme, 1981 m. gimęs vyras buvo užpultas ir sumuštas matyto asmens. Šis jam trenkė kumščiu į veidą, po suduoto smūgio. Nukentėjusiajam apsvaigus iš jo striukės kišenės ištraukė ir pavogė mobilųjį telefoną, kurio vertė 200 eurų, bei automobilio ir buto raktus.

Balandžio 15 d. Klaipėdos m. PK gautas 1953 m. gimusio vyro pareiškimas, kuriame jis nurodė, kad apie 13 val. Rumpiškės g. Klaipėdoje, autobusiuke, jį ėmė smaugti iš matymo pažįstamas asmuo. Vėliau išlipo iš automobilio, siekdamas nuo vyriškio pabėgti, bet laiptinės tarpduryje šis pasivijo ir pareikalavo pinigų alkoholiui nusipirkti bei trenkė kumščiu į veido sritį, o iš striukės vidinės kišenės ištraukė piniginę ir pasišalino. Padaryta apie 1420 eurų žala.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder