Šilalėje pareigūnai fiksavo pėsčiųjų daromus pažeidimus

Šilalėje pareigūnai fiksavo pėsčiųjų daromus pažeidimus

Trečiadienį Šilalėje policijos pareigūnai tikrino, kaip Kelių eismo taisyklių laikosi pėstieji. Šįsyk eismo dalyvių elgesys kelyje buvo fiksuojamas viešojo ir neviešojo patruliavimo būdu.

Per kelias valandas mieste pareigūnai nustatė 9 pėsčiųjų padarytus pažeidimus. Visi pažeidėjai užfiksuoti miesto centre kertantys gatvę neleistinoje vietoje. Išvydę pareigūnus pėstieji, kurių didžiąją daugumą šįsyk sudarė moterys, teisinosi įpratę eiti per gatvę ten, kur anksčiau buvo perėja, tačiau visi pareigūnams pažadėjo ateityje būti atsakingesni ir dėl savo pačių saugumo nepatingėti nueiti keliais žingsniais daugiau iki netoliese esančios perėjos.

Kadangi trečiadienį užfiksuoti pažeidimus padarę eismo dalyviai anksčiau dėl KET pažeidimų nebuvo bausti, jiems pareigūnai skyrė administracinius nurodymus, tai reiškia, kad šįkart pažeidėjams skirta pusė minimalios baudos.

Policija primena, kad važiuojamąją kelio dalį leidžiama kirsti tik pėsčiųjų perėja pažymėtoje vietoje. Kai perėjos matomumo zonoje nėra, gatvę arba kelią galima kirsti tik visiškai įsitikinus, kad nėra artėjančių transporto priemonių. Pareigūnai ragina eismo dalyvius rūpintis savo pačių saugumu.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder