Šilutėje ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižudį

Šilutėje ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižudį

Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra drama. Sekmadienį 18.36 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Lapalių kaime (Šilutės r., Saugų sen.), Smėlyno gatvėje dega ūkinis pastatas.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos. Informacija apie įvykį perduota ir Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Liepsnojo iškart du pastatai, tad ne tik profesionalams iškart pasidarė aišku: viskas čia kvepia padegimu.

Gelbėtojams atvykus, degė ne tik ūkinis pastatas, bet ir gyvenamasis namas.

Statiniai pakankamai toli vienas nuo kito, ypatingai stipraus vėjo nebuvo, tad ne tik profesionalams iškart pasidarė aišku: viskas čia kvepia padegimu.

Tačiau dar po kelių minučių paaiškėjo, kad du degantys pastatai Lapaliuose nebuvo karščiausi ir dramatiškiausi nutikimai. Ugniagesiams teko gelbėti gyvybę, į kurią pasikėsino ne ugnis, o pats sodybos šeimininkas.

Gesinimo darbų įkarštyje pastebėta, kad staiga kažkur dingo vienas namo šeimininkų. Solidaus amžiaus vyriškis kurį laiką blaškėsi kieme, tačiau netrukus dingo. Žmonės ėmė jo ieškoti.

Paaiškėjo, kad vyriškis pamėgino nusižudyti. Gelbėtojai aptiko jį be gyvybės ženklų. Tačiau nuo savižudybės buvo praėję mažai laiko, tad ugniagesiams pavyko žmogų atgaivinti.

Jis skubiai perduotas medikams ir be sąmonės išvežtas į ligoninę. Vyriškio poelgis pakurstė įvairių versijų aptarimą. Neatmetama, kad jis pats įžiebė ugnį, o tuomet pabandė nusižudyti.

Galima svarstyti ir apie tai, kad žmogus itin jautriai sureagavo į padegimą. Gaisro priežasčių tyrimo ėmėsi priešgaisrinės apsaugos specialistai ir policijos kriminalistai.

EMOCINĖ PAGALBA: KUR KREIPTIS

Emocinė pagalba vaikams „Vaikų linija“ Kasdien (11-23 val.): Tel.: 116 111 www.vaikulinija.lt

Emocinė pagalba jaunimui „Jaunimo linija“ Visą parą: Tel.: 8 800 28 888 www.jaunimolinija.lt

Emocinė pagalba suaugusiems „Vilties linija“ Visą parą: Tel.: 116 123 www.viltieslinija.lt

Emocinė pagalba moterims „Pagalbos moterims linija“ Visą parą: Tel.: 8 800 66 366 www.moters-pagalba.lt

Emocinė pagalba rusakalbiams „Linija Doverija“ II-IV (16-20 val.): Tel.: 8 800 77 277 Krizių įveikimo centras Antakalnio g. 97, Vilnius www.krizesiveikimas.lt krizesiveikimas

Psichologinė pagalba emigrantams Visą parą: www.psyvirtual.lt [email protected]

Draugystės ir emocinės pagalbos linija vyresnio amžiaus žmonėms Darbo dienomis: I-V (8 - 20 val.): Tel.: 8 800 800 20 www.sidabrinelinija.lt [email protected]

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder