Sulaikyti du nuo bausmės besislapstę asmenys

Sulaikyti du nuo bausmės besislapstę asmenys

Klaipėdos apskr. vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai dirbdami kartu su kinologais ir Kretingos PK pareigūnais rugpjūčio 29 d. ryte, Kretingos rajone sėkmingai sulaikė du pasislėpusius nusikaltimais įtariamus asmenis.

Kretingos rajone, Dauginčių kaimo sodyboje buvo sulaikytas V. Jackanič, kurį Plungės rajono apylinkės teismas buvo nuteisęs už plėšimą. Įsigaliojus teismo sprendimui V. Jackanič slapstėsi apie mėnesį ir buvo itin atsargus, pastebėjęs keliu važiuojančius automobilius bėgdavo slėptis į miško masyvą. Šį kartą jis bandė pabėgti į mišką, tačiau pastebėjęs, kad kelią į mišką yra užtvėrę policijos pareigūnai su tarnybiniais šunimis- pasislėpė namo palėpėje, kur ir buvo sulaikytas;

Tą patį rytą, Kretingoje, Laivės g., bute sulaikytas slapstęsis nuteistasis T. Dirnens. Asmuo nepakluso policijos pareigūnų reikalavimams atidaryti buto duris ir bandė išvengti sulaikymo. Pareigūnai iškvietė Kretingos r. ugniagesius, kad reikalui esant išlaužtų buto duris, tačiau to neprireikė – įtariamasis galiausiai pakluso reikalavimams ir pasidavė.

Abu asmenys vengdami atlikti paskirtas bausmes sulauks papildomų rūpesčių – bus pradėti nauji ikiteisminiai tyrimai dėl vengimo atlikti bausmes pagal LR BK 242 str.

Sidebar placeholder