Teismas pradeda nagrinėti Arvydo Komskio bylą dėl šūvio į pasieniečių šunį

Teismas pradeda nagrinėti Arvydo Komskio bylą dėl šūvio į pasieniečių šunį

Tauragės rajono apylinkės teismas penktadienį ketina pradėti nagrinėti Arvydo Komskio bylą, kurioje jis kaltinamas per medžioklę nušovęs pasieniečių tarnybinį šunį Ramzį.

Teismų informacinė sistema LITEKO skelbia, kad įtarimai pareikšti dėl žiauraus elgesio su gyvūnu ir svetimo turto sunaikinimo.

Teismo atstovas Mindaugas Radvila BNS sakė, kad ketinama apklausti penkis liudytojus, bylos eiga paaiškės nagrinėjimo metu.

Pernai rugsėjį buvo nušautas kontrabandininkų pėdsakų ieškojęs pasieniečių tarnybinis šuo Ramzis.

Pagėgių savivaldybės Šereitlaukio kaimo prieigose, prie Nemuno, vykdyta kontrabandininkų persekiojimo operacija. Pareigūnams surengus pasalą, sulaikytas krovinio atsiimti atvažiavęs 31-erių Pagėgių gyventojas, dar trys vyrai spruko į mišką.

Bardinų užkardos kinologas su trejų metų belgų aviganiu Ramziu apie tris kilometrus sekė bėglių pėdsakais, netrukus ir buvo paleistas šūvis – šuo nugaišo vietoje. Incidentas įvyko dienos metu, šuo buvo su specialia šviesą atspindinčia liemene su VSAT skiriamaisiais ženklais. Tarnybinį pasieniečių šunį nušovė buvusio Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio ir Pagėgių mero Virginijaus Komskio brolis.

Komskiai teigia, kad įvykis buvo nelaimingas atsitikimas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Sidebar placeholder