Teismas tęsia Ramzio bylos nagrinėjimą

Teismas tęsia Ramzio bylos nagrinėjimą

Vakar Tauragės rajono apylinkės teisme vyko antrasis posėdis baudžiamojoje byloje, kurioje Arvydas Komskis kaltinamas žiauriu elgesiu su šuniu Ramziu, dėl ko gyvūnas žuvo.

Teisme prokuroras perskaitė kaltinamąjį aktą. Jame nurodyta, kad praėjusių metų rugsėjį A. Komskis medžioklės metu stovėjo ant miško kelio su graižtviniu šautuvu. Teigiama, kad pastarasis, pastebėjęs keliu bėgantį VSAT prie Lietuvos Respublikos VRM Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos tarnybinį šunį vardu Ramzis, tyčia, be jokios pateisinamos priežasties, šovė į gyvūną. Jis dėl šautinės žaizdos žuvo. Taip sunaikintas pasieniečiams priklausantis turtas. Šuo buvo apvilktas specialia liemene su skiriamaisiais ženklais ir atšvaitais. Kartu su Ramziu pasienio pareigūnas vykdė tarnybinę užduotį – persekiojo iš įvykio vietos pabėgusius du asmenis. 

Teisiamasis savo kaltės nepripažino. Jis atsisakė duoti parodymus iki kol bus apklausti visi bylos liudytojai.

Teismo posėdyje apklausti specialistai, atlikę balistinę ekspertizę. Jie patvirtino teismui pateiktas išvadas bei nurodė, jog šūvio metu rikošeto galimybės negalėjo būti, o šuns sužalojimas padarytas tiesioginiu šūviu. Taip pat apklausta dalis liudytojų, davusių parodymus ikiteisminiame tyrime.

Teismui dar liko apklausti šešis liudytojus ir baudžiamojon atsakomybėn traukiamą A. Komskį.

Kitas teismo posėdis numatytas šių metų vasario 8 d.

Pagal pareikštus kaltinimus vyrui gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder