„Tiesiog sėdėjau policijos gale - ir toks smūgis“
„Tiesiog sėdėjau policijos gale - ir toks smūgis“

Triguba avarija magistralėje Vilnius–Klaipėda, kurioje nukentėjo policininkas. Kol ties Gargždais pareigūnas tarnybiniame automobilyje rašė protokolą girtam vairuotojui, į policijos mašiną atsitrenkė atskriejęs krovininis autobusiukas.

Pareigūną išsivežė medikai, o pažeidėją iš sumaitotos policijos mašinos teko vaduoti ugniagesiams.

Policininkams eilinis greitį viršijusio automobilio patikrinimas magistralėje baigėsi triguba avarija. Netoli Gargždų pareigūnai pamatė kur kas greičiau, nei leistina, lekiančią „Audi“. Jos vairuotojas į alkoholio matuoklį įpūtė beveik 1,5 promilės, o ir vairuotojo pažymėjimo neturėjo. Tad policininkai nusivedė jį į savo automobilį surašyti protokolą.

Tuo metu į šalikelėje stovinčią policijos mašiną trenkėsi krovininis autobusiukas. Pareigūnų automobilyje buvęs „Audi“ vairuotojas pasakoja savo įspūdžius.

„Tiesiog sėdėjau policijos gale ir toks smūgis. Tiesiog jaučiau, suprantat. Ir va.“

Beje, šį 28-erių „Audi“ vairuotoją iš sumaitotos policininkų mašinos vadavo ugniagesiai. Nuo smūgio policijos mašina rėžėsi ir į sustabdytą „Audi“. Jos keleiviai bando pasakoti kaip viskas įvyko. O tuo pačiu ir alaus atsigeria. Kompanija sako važiavo iš Prienų Baltijos jūroje nusiplauti kojas po darbų.

„Sustabdė milicija. Mes sustojom, kaip turi būti. Ir į mus kaip davė tas daiktas. Va, tas daiktas. Mano galva ir mūsų žiguliukas. Nu, ne žiguliukas, bet ta prasme. Į mentų mašiną, pažiūrėkit, į mūsų mašiną ir į tą, kur atlėkęs davė."

O štai policininkai ne tokie kalbūs. Protokolą girtam vairuotojui rašiusį jų kolegą išsivežė medikai. Pirminiais duomenimis, pareigūnui sutrenkta galva.

Į policijos mašiną atsitrenkęs autobusiukas sustojo skersai dviejų magistralės juostų, tad kol ugniagesiai jo nepašalino, kelias nuo Vilniaus Klaipėdos link buvo visiškai uždarytas, mutįso milžiniška spūstis.

Tuo metu kitoje kelio pusėje, galimai į avariją užsižiopsojęs vilkiko vairuotojas atsidūrė magistralę skiriančiame griovyje. Mašina nusėdo taip, kad, norintys ją ištraukti, turėjo gerokai paplušėti.

Sidebar placeholder