Tikrino vaisių įmonę ir rado narkotikų

Tikrino vaisių įmonę ir rado narkotikų

Balandžio 25 d. Klaipėdos pareigūnai kartu su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovais, turėdami informacijos, kad Liepų gatvėje esanti įmonė, prekiaujanti vaisiais ir daržovėmis, veikiausiai neturi visų prekybai maisto produktais reikiamų dokumentų, užsuko patikrinti galimų pažeidimų.

Pažeidimų dėl netvarkingų dokumentų tikrai būta, tačiau negana to, tikrinant įmonės patalpas, Prevencijos skyriaus pareigūnas aptiko ir vyrišką rankinę, kurioje buvo stiklainis su augalinės kilmės, specifinio kvapo medžiaga – įtariama, jog tai narkotinė medžiaga marihuana. Rankinėje taip pat rastas ir smulkinimo malūnėlis. 1983 m. gimęs įmonės vadovas prisipažino, jog stiklainis su veikiausiai draudžiamomis medžiagomis, bei smulkintuvas priklauso jam.

Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnai kartu su kitomis valstybinėmis kontrolę užtikrinančiomis įstaigomis nuolat atlieka prevencines priemones tikrindami Klaipėdos apskrities įmones dėl galimų pažeidimų – pasak vyr. tyrėjo R. Norvilo – kone kiekvienos priemonės metu aptinkama vienokių ar kitokių pažeidimų, kartais net po keletą vienoje įmonėje, tačiau vaisių prekybos vietoje rasti galimai narkotinių medžiagų pasitaikė pirmą kartą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder