Ūkiniame pastate paslėpti turtai klaipėdiečio nuo vagystės neapsaugojo

Ūkiniame pastate paslėpti turtai klaipėdiečio nuo vagystės neapsaugojo

Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė Virginija Tilvikienė vakar su kaltinamuoju aktu uostamiesčio apylinkės teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 33-ejų klaipėdiečiui pareikšti kaltinimai dėl 116 tūkstančių 500 eurų svetimo turto vagystės.

Anksčiau 7 kartus teistas vyras, teismo kaltu dėl vagysčių buvo pripažintas net penkis kartus. Šeštą kartą dėl vagystės vyras teisėsaugai įkliuvo po to, kai pernai metų spalį Klaipėdoje per neužrakintas ūkinio pastato duris įsmukęs vyras, iš metalinio vamzdžio ištraukęs pačių įvairiausių juvelyrinių dirbinių, juos pasisavino. 60-etis nukentėjusysis, tikėdamas apsisaugoti nuo vagystės, metaliniame vamzdyje ūkiniame pastate slėpė 10 tūkstančių eurų grynųjų pinigų, ne vieną vyrišką laikrodį su auksinėmis apyrankėmis, moterišką laikrodį su balto aukso apyranke bei auksinį laikrodį su odine apyranke, 15, 10 ir 5 rublių nominalo auksines monetas, vyriškus ir moteriškus auksinius žiedus, grandinėles, pakabukus, sidabrinius juvelyrinius dirbinius ir kitą turtą. Tačiau nukentėjusiojo slaptavietė jo neapsaugojo, vyras neteko vamzdyje slėptų pinigų, apie 3 kilogramų aukso dirbinių ir apie 5 kilogramų įvairių sidabro dirbinių.

Bylos duomenimis, pagrobtą turtą kaltinamasis užstatė lombarduose, o gautas pinigines lėšas panaudojo lošimams kazino, įsigydamas sau ir žmonai automobilius ir kitiems asmeniniams poreikiams tenkinti.  Kaip ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad galėtų vairuoti  įsigytus automobilius,  dar  įsigijo ir suklastotą latvišką vairuotojo pažymėjimą, kurį pareigūnai aptiko asmens kratos metu.

Už šią nusikalstamą veiką vyrui gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Sidebar placeholder