Vileikių miške mėginta išprievartauti nepilnametę

Vileikių miške mėginta išprievartauti nepilnametę

Šeštadienio naktį Bendruoju pagalbos telefonu buvo gautas pagalbos šauksmo pranešimas. Pagalbos prašėsi šešiolikmetė mergina. Nepilnametė pasakojosi, kad po mišką vaikosi peiliu ginkluotas vyras, kuris nori ją išprievartauti.

Po Dembravos tragedijos mobilaus ryšio operatoriai patobulino savo įrangą, todėl pareigūnai operatyviai išsiaiškino pagalbos prašančios merginos koordinates ir išskubėjo gelbėti nepilnametės.

Portalui "Žinios1.lt" pavyko sužinoti, kad vienas vyras, ketinęs išprievartauti merginą, užsirakino automobilyje ir apsimetė, jog miega. Deja, automobilio langas buvo neuždarytas, todėl pareigūnams be didelių keblumų pavyko sulaikyti įtariamąjį.

Pareigūnai šalia Paleičių kaimo esančiame miške, ant kelio, aptiko automobilį "Volvo". Kol jie su įjungtais garso ir šviesos signalais padėjo merginai rasti kelią, „Volvo“ kažkur dingo.

Vėžėmis nusekę gilyn į mišką pareigūnai rado „dingusį“ automobilį, o jame – ir „snaudžiantį“ vyriškį.

35 metų Klaipėdos r. Girininkų kaimo gyventojas šeštadienį buvo atvežtas į teismą. Užpuolikas suimtas mėnesiui. Kėsinimusi išprievartauti nepilnametę kaltinamas vyras yra vedęs, auginą 7 metų vaiką. Vyras kaltės nepripažįsta.

Kaip vėliau paaiškėjo, nukentėjusi mergina gyvena Juknaičių kaime ir augina metų vaikelį. Visai neseniai nepilnametė patyrė kraupių išgyvenimų - žiemą avarijoje automobilyje sudegę jos tėvas ir draugas.

Apklausos metu mergina pasakojosi, kad pagrobęs vyriškis jai grasino peiliu ir liepė nusirengti. Tik apgaulės būdu pasisakiusi, kad turi atlikti gamtos reikalą, mergina paspruko.

Pareigūnai teigia, kad mergina pati penktadienio vakarą įsėdo į automobilį. Keturių vyrų kompanija važinėjosi, gėrė alų.

Po linksmybių, šeštadienį, paryčiais, vyrai išsiskirstė, o vienas iš jų vežė merginą namo. Pakeliui ir įvyko incidentas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder