Vincas Babilius avariją padarė netvarkingu automobiliu?

Vincas Babilius avariją padarė netvarkingu automobiliu?

Pirmadienio vakarą sostinėje visureigis "VW Touareg" taranavo automobilį "Mazda 6". Avarijos kaltininkas iš įvykio vietos pasišalino. Įvykio liudininkas pasakojo, kad matė, kaip į taksi automobilį įsėdo Seimo narys Vincas Babilius. Jis atrodė apsvaigęs, o rankose nešėsi transporto priemonės numerius.

"Man atrodė, kad jis yra labai apsvaigęs. Svirduliavo, elgėsi keistai. Girdėjau, kad telefonu kalbėjo apie avariją. Jis bandė prašyti, kad kažkas išspręstų jo problemą. Esu įsitikinęs, kad tai buvo Seimo narys V. Babilius", - lrytas.lt pasakojo liudininkas.

Pats Seimo narys neatsakinėja į skambučius.

Nelaimė įvyko Laisvės prospekto ir J. Baltrušaičio gatvių sankryžoje. "Mazda 6" stovėjo, nes degė raudonas šviesoforo signalas, o visureigis "VW Touareg" rėžėsi automobiliui į galą.

"Mes galime patvirtinti, kad tokia avarija tikrai įvyko. Dar anksti teigti, kad tai buvo V. Babilius ar koks kitas asmuo. Vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos, todėl jo tapatybė nustatinėjama. Pareigūnai renka duomenis", - sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešųjų ryšių poskyrio vyresnioji specialistė Dalia Petrauskienė.

Arūnas Valinskas: jeigu faktai pasitvirtins, svarstysime V. Babiliaus narystės partijoje sustabdymą

Pasitvirtinus kalboms apie parlamentaro liberalcentristo Vinco Babiliaus padarytą autoįvykį, Liberalų ir centro sąjunga svarstys galimybę stabdyti jo narystę partijoje, o vėliau gali būti imtasi ir griežtesnių priemonių, sako Seimo narys liberalcentristas Arūnas Valinskas. Tačiau, kol nėra oficialių žinių, jis prašė "neburti iš kavos tirščių".

"Po frakcijos posėdžio, sakyčiau, ne tokia maloni žinia, bet lauksime oficialių žinių. Jeigu tie faktai iš tiesų pasitvirtins, visų pirma, svarstysime galimybę stabdyti jo narystę partijoje, o paskui, sulaukę oficialių išvadų, gali būti, kad teks imtis ir griežtesnių priemonių, bet kol kas neburkime iš kavos tirščių", - antradienį žurnalistams sakė A. Valinskas.

Irena Degutienė apie galimą V. Babiliaus autoįvykį: vertinimas neigiamas

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė, iš žiniasklaidos sužinojusi apie galimai Seimo nario Vinco Babiliaus padarytą autoįvykį, nesiima kol kas jo komentuoti, trumpai pasakydama, kad vertinimas neigiamas.

"Vertinu blogai, ar tai būtų parlamentaras ar bet koks pilietis, jeigu jis išgėręs padarė avariją ir pabėgo iš įvykio vietos, man atrodo, kad čia vienareikšmis vertinimas - neigiamas. Kadangi informaciją ką tik perskaičiau spaudoje, tai nieko kol kas komentuoti negaliu, bet vertinimas, natūralu, kad tikrai neigiamas", - žurnalistams sakė I. Degutienė.

Automobilis - techniškai netvarkingas?

Valstybinės įmonės "Regitra" interneto svetainėje įvedus avarijoje dalyvavusio "VW Touareg" valstybinį numerį, galima rasti informaciją, jog 2006-ais metais pagaminto automobilio techninė apžiūra pasibaigusi dar praeitų metų spalio mėnesį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder