Vyrą pakirto mirtini smūgiai

Vyrą pakirto mirtini smūgiai

Naktį į šeštadienį S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje Radviliškyje grupės jaunuolių sumuštas 26-erių radviliškietis užgeso vos atvežtas į ligoninę.

Pirminiais duomenimis, paskutinę savo gyvenimo naktį radviliškietis su kompanija automobiliu važiavo iš kavinės. Bevažiuodami vyrai susikivirčijo o, automobiliui sustojus, išlipo ir ėmė aiškintis santykius prie mašinos. Tuo metu į konfliktą įsikišo pro šalį ėjusi grupė jaunuolių, kurie vieną vyrų puolė spardyti ir talžyti kumščiais.

Sunkiai sužalotas radviliškietis netrukus buvo įkeltas į draugo automobilį ir nuvežtas į Radviliškio ligoninės priėmimo skyrių. Tačiau medikų pastangos išgelbėti galvos ir kaklo traumas patyrusį nelaimingąjį nuėjo perniek.

Pranešimą apie muštynes Radviliškio rajono teisėsaugininkai gavo 3.21 val. Pareigūnai operatyviai sulaikė ir į areštinę uždarė keturis įtariamuosius. Jauniausiajam iš jų – 17, o vyriausiajam – 22 metai. Visi sulaikytieji buvo lengvai apgirtę.

Vėlų šeštadienio vakarą kriminalistai viename Radviliškio viešbutyje sulaikė dar vieną šio incidento dalyvį. Pareigūnų žiniomis, šis vos prieš kelias dienas iš užsienio grįžęs radviliškietis ketino sprukti iš Lietuvos.

Radviliškio rajono apylinkės teismas nužudymu įtariamus tris sulaikytuosius sekmadienį suėmė 3 mėnesiams. Pirmadienį bus sprendžiama, kokias kardomąsias priemones skirti kitiem dviems sulaikytiesiems. Kas iš įtariamųjų aukai sudavė mirtinus smūgius, tikimasi nustatyti ikiteisminio tyrimo metu.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder