Žiauriai sumušta ir išprievartauta su 6-erių sūnumi traukiniu keliavusi Ukrainos žvaigždė

Žiauriai sumušta ir išprievartauta su 6-erių sūnumi traukiniu keliavusi Ukrainos žvaigždė

Ukrainos televizijos žvaigždė Anastasia Lugova (28 m.) išgyveno neįsivaizduojamą siaubą. Kelionės su šešiamečiu sūnumi metu ji buvo sunkiai sumušta ir nurengta jo akyse.

Nusikaltimas įvyko traukinyje, važiavusiame maršrutu Mariupolis – Kijevas. Į kabiną, kurioje moteris miegojo drauge su sūnumi Zakharu, paryčiais įsibrovė tik kelnėmis vilkintis vyras.

Nusikaltėlis pradejo Anastasią smaugti ir prievarta nurenginėti. Moteris maldavo vyro ramybėje palikti jos sūnų, tad nusikaltėlis moterį išprievartauti nusprendė savo kabinoje.

A.Lugova prisimena, jog šaukėsi pagalbos, tačiau niekas neatėjo jos išgelbėti. Laimei, moteriai su sūnumi galų gale pavyko pabėgti, juos paslėpė traukinio konduktorius.

Anot A.Lugovos, didžiulę psichologinę traumą patyrė ir ji, ir jos sūnus. Berniukas nuolatos verkia ir atsiprašinėja mamos, jog negalėjo jos apsaugoti. Traukiniui sustojus įtarimasis Vitaliy Rudzko (45 m.) buvo iš karto sulaikytas pareigūnų. Jeigu įtariamasis bus pripažintas kaltu, jam gresia 8-eri metai kalėjimo.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder