Režisierius Gajus Ričis sukūrė filmą apie šnipus

Režisierius Gajus Ričis sukūrė filmą apie šnipus

Naujausiame režisieriaus Gajaus Ričio (Guy Ritchie) filme, kuris Lietuvos kino teatrus pasieks rugpjūčio viduryje, „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ Supermeną įkūnijęs Henris Kavilas (Henry Cavill) virs elitiniu agentu.

Nors pastaruoju metu kino ir televizijos klasikos mėgėjai ne sykį piktinosi į didžiuosius ekranus suplūdusiais senų gerų filmų perdirbiniais, naujasis Gajaus Ričio filmas „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ („The Man from U.N.C.L.E.“) - išimtis. Pagal populiarų to paties pavadinimo amerikiečių septintojo dešimtmečio serialą sukurtas filmas ypač laukiamas tiek šnipų gaudynių, tiek G.Ričio gerbėjų.

Šis režisierius jau įrodė, kad sugeba naujam gyvenimui prikelti jau pažįstamas istorijas, nebrukdamas į jas modernių vaizdų ir saikingai panaudodamas kompiuterinę grafiką bei naujausias technologijas. Puikiausias to įrodymas - pasisekimo sulaukę G.Ričio filmai apie Šerloką Holmsą su Robertu Dauniu jaunesniuoju (Robert Downey Jr.).

Naujajame veiksmo filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ žiūrovai nusikels į šaltojo karo metus. Supermeno vaidmenį filme „Žmogus iš plieno“ („Man of Steel“) atlikęs aktorius Henris Kavilas (Henry Cavill) šįsyk virs elitiniu Centrinės žvalgybos valdybos agentu Napoleonu Solo. Jis bus priverstas dirbti kartu su „priešu“ - kolega iš KGB Ilja Kuriakinu.

Netikėtam duetui bus patikėta neutralizuoti ypač pavojingą grupuotę, rezgančią planą sukurti atominę bombą, kuri grėstų tiek JAV, tiek Tarybų Sąjungos ir viso pasaulio saugumui. Pasak naujojo filmo prodiuserio ir scenarijaus bendraautorio Lionelio Vigramo (Lionel Wigram), filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ bus išplėtota prieš pusšimtį amžiaus rodytame seriale praktiškai neužkabinta organizacijos „U.N.C.L.E.“ susikūrimo istorija. „Amerikietis ir rusas pradeda dirbti kartu, kaip tai įvyksta, kodėl? Manau, tai žadina žiūrovų smalsumą“, - sakė jis.

Puikiu humoru pagardintame filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ žiūrovai išvys autentiškus 7-ojo dešimtmečio vaizdus ir elegantišką blogiukų milijonierių gyvenimą. Filme nusifilmavo rinktiniai žinomi aktoriai. Prie H.Kavilo ir A.Hamerio prisijungė Hju Grantas (Hugh Grant), iš serialo „Reklamos vilkai“ pažįstamas Džaredas Harisas (Jared Harris), filme „Ex Machina“ sužibėjusi Alisija Vikander (Alicia Vikander) ir „Didžiajame Getsbyje“ matyta Elizabet Debicki (Elizabeth Debicki).

Tarptautinių nusikaltėlių paieškos, fatališkų moterų vilionės ir agentų mėginimai išgelbėti pasaulį nepaliks abejingų.

„TV publikos“ inf.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder