Tomo Cruise'o makiažas filme "Roko amžius" trikdė jo dukrą Suri

Tomo Cruise'o makiažas filme "Roko amžius" trikdė jo dukrą Suri

Naujajame filme „Roko amžius“ Holivudo žvaigždė Tomas Cruise'as įkūnijo roko žvaigždę Steisį Džeksą. Kaip ir dera devintojo dešimtmečio rokeriui, aktorius į sceną lipo su makiažu. Šitokie pokyčiai suneramino T.Cruise'o mažąją dukterį Suri.

Duodamas interviu „KIIS-FM“ radijui 49-erių T.Cruise'as tikino, kad jo 6-erių dukra buvo priblokšta pasikeitusios jo išvaizdos. „Kai buvau juodai apsivedęs akis ir nusilakavęs nagus, Suri to nesuprato, vis klausinėjo, kas nutiko jos tėčiui“, – juokėsi aktorius. Jis tikino, kad iki šiol dukteriai labiau patikdavo viešėti mamos, aktorės Katie Holmes persirengimo kambariuose, kur netrūksta moteriškų dalykėlių, tokių kaip plaukų priežiūros ir makiažo priemonės. „Einant į mano filmavimo aikštelę, Suri praktiškai reikėdavo užsidėti šalmą – juk vis kažkas sprogsta, o tada ji išsigąsdavo, nes tėvelis buvo kruvinas ir nubrozdintas“, – juokėsi pasakodamas T.Cruise'as.

Siurprizų ir daugiau

Garsaus aktoriaus makiažas – toli gražu ne ryškiausia filmo „Roko amžius“ keistenybė. Gerokai labiau nustebina netikėtas garsių aktorių Aleco Baldwino ir Russello Brando bučinys. 54-erių amerikietis ir 37-erių britų komikas režisieriaus Adamo Shankmano sumanymu ekrane tampa pora. Ši detalė nebuvo sukurta specialiai filmui ir yra originaliame to paties pavadinimo miuzikle.

„Mūsų romanas ne toks įmantrus, kaip filme „Kuprotas kalnas“. Tiesiog esu vyresnis už Russellą ir neturime bendros moters. Mūsų herojai gyvena amžiuje, kai pusė amžiaus supranta kas vyksta, o pusė – ne“, – apie filmą atsiliepė A.Baldwinas. Jis pabrėžė, kad, jo nuomone, Amerikoje stereotipai ir priešiškumas homoseksualiems asmenims yra didesnis nei Europoje. Tiesa, režisierius A.Shankmanas tikino, nenorėjęs savo filme akcentuoti homoseksualių asmenų santuokos legalizavimo klausimo, kuris šiuo metu yra aktyviai aptarinėjamas JAV. „Šiame filme pasakojame tik apie tai, kaip poros randa meilę“, – sakė jis.

Muzikinė komedija „Roko amžius“ su C.Zeta-Jones, Tomu Cruise‘u, Russellu Brandu, Mary J Blige, Alecu Baldwinu ir kitais – jau Lietuvos kino teatruose.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder