Knygų mugė: kas ieško, tas randa

Knygų mugė: kas ieško, tas randa

I. Simonaitytės bibliotekoje atidaryta trečioji Klaipėdos knygų mugė, kurioje šiemet dalyvauja net 16 mažųjų Lietuvos leidyklų. Skaitytojai spalio 2-3 d. bus džiuginami naujausių knygų pristatymais, susitikimais su rašytojais, diskusijomis su leidyklų atstovais bei konkursais.

Literatūros mėgėjų šventę atidarė bibliotekos direktorius Juozas Šikšnelis, šmaikščiai apibūdinęs šios mugės esmę: "Knygos ieško skaitytojų, skaitytojai - knygų, o leidėjai - naudos. Linkiu visiems atrasti tai, ko jie ieško."

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas džiaugėsi, jog knygų mugė uostamiestyje jau tapo tradicija.

"Tik skaitydami suprasime, koks išminties lobynas yra knyga", - sakė meras.

Knygų mugės metu skaitytojai kviečiami dalyvauti susitikimuose su žymiais lietuvių rašytojais, pristatančiais naujausius savo leidinius. Šiandien čia bus paminėta Tarptautinė mokytojų diena, taip pat vyks diskusija "Laisvė kaip dovana ir iššūkis". Joje dalyvaus knygos "Laisvų žmonių bendruomenė?" autorius Andrius Navickas.

Šeštadienį vyks Viktoro Šapurovo ir Daivos Ausėnaitės knygos "Pokalbiai apie seksą", Anastazijos Kanoverskytės-Sučylienės kūrybos rinktinės "Pilnas ilgesio gyvenimas" pristatymas bei kiti renginiai. Teigiama, kad mugės metu lankytojai galės įsigyti leidinių už itin patrauklią kainą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder