Izraelis: "X faktorių" laimėjo 47 metų filipinietė
Izraelis: "X faktorių" laimėjo 47 metų filipinietė

Slaugė iš Filipinų Rouz Fostanes (Rose Fostanes) laimėjo Izraelio talentų konkursą "X faktorius". 150 cm ūgio 47 metų moteris pradžioje buvo laikoma visiška autsaidere. Tačiau vienintelė kandidatė užsienietė, kuri, be kita ko, nekalba hebrajiškai, antradienio vakarą vykusiame finale įveikė tris savo konkurentes, sudainavusi Franko Sinatros (Frank Sinatra) "My Way". Transliacijos žiūrimumas siekė 40 proc.

Buvusi namų šeimininkė Izraelyje gyvena šešerius metus. Ji yra viena iš 40 000 filipiniečių, turinčių ribotus darbo leidimus ir dirbančių senelių ir ligonių slaugytojais. Kad sutaupytų pinigų ir dalį uždarbio galėtų nusiųsti artimiesiems į gimtinę, moteris skurdžiame Tel Avivo kvartale nuomoja butą su dar septyniais žmonėmis.

R. Fostanes, kuri dienomis rūpinasi viena pagyvenusia filipiniete, vietos žiniasklaida pavadino "pelene". Už pergalę konkurse ji pirmiausiai yra dėkinga savo stipriam ir išraiškingam soul stiliaus balsui.

Filipinietės sėkmė primena škotų atlikėjos Siuzan Boil (Susan Boyle) atvejį. Ši moteris 2009-aisiais laimėjo televizijos talentų šou "Britain's Got Talent" ir per naktį tapo pasauline žvaigžde. Pirmasis S. Boil pasirodymas laidoje, kai ji sudainavo "I Dreamed A Dream" iš miuziklo "Les Miserables", "YouTube" portale buvo peržiūrėtas 140 mln. kartų. Iki tol 52 metų moteris buvo bedarbė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder