Klasika, palydint saulę jūros vartuose,  palies romantikų širdis

Klasika, palydint saulę jūros vartuose, palies romantikų širdis

Grupė “El Fuego” šios vasaros koncertus pasitinka su permainomis – nuo šiol grupėje lieka du nariai – Paulius Bagdanavičius ir Rokas Spalinskas. Tačiau, atlikėjai patikina, kad savo stilistikos jie tikrai nekeis - koncertuose ir toliau skambės gražiausi pop-klasikos kūriniai.

Šį kartą liepos 20 d.  grupės “El Fuego” išskirtinių vyriškų balsų savininkai Jūsų laukia ant “Muzikuojančio kelto” denio su nauja, akustine programa, kurios metu klausytojų širdis bandys užkariauti puikia nuotaika ir jaukiais muzikiniais tonais.

Grupės nariai jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Daugiau nei dešimtmetį Lietuvos muzikinėje padangėje gyvuojanti grupė pelnė klausytojų simpatijas savo stipriais balsais, neblėstančia energija ir įspūdingai skambančiais pop-klasikos kūriniais.

 „Mums meilė – tai gyvenimo variklis. Meilė artimui, darbui, gyvenimui ir viskam, kas supa aplink. O kokia kita kalba geriau būtų galima perteikti tuos jausmus ir šilumą, jeigu ne muzika?“ – mintimis dalijosi grupės nariai ir teigė, jog jie yra tikri romantikai, kurią koncerto metu norėrų perteikti visiems.

 “Norime, kad klausytojai mūsų muziką dar labiau “pajaustų”, todėl šiuo metu įnirtingai dirbame, kad tai, ką kūrėme 10 metų, įgautų visiškai naują skambesį, kuris paliestų kiekvieno širdį. Nekantriai laukiame susitikimo su Jumis,” – teigia grupės vaikinai ir tikina, jog  koncertó metu skambės ne tik geriausi grupės  pop-klasikos kūriniai, bet ir dar negirdėtos solinės dainos.

Tad liepos 20 d. nepraleiskime išskirtinės progos pasimėgauti, išties, romantiška akimirka -   ant “Muzikuojančio kelto” denio, didingai skambant  populiariausiems klasikos kūriniams, palydėti saulę jūros vartuose…

Bilietus į „Muzikuojantį keltą“ platina BILIETAI.LT

Koncerto dieną bilietai parduodami ir renginio vietoje

Info:  tel. +370 647 26511; el-paštas:   [email protected]

Raktažodžiai
Sidebar placeholder