Marius ir Irūna kelte žada staigmenų

Marius ir Irūna kelte žada staigmenų

Šį šeštadienį 20 val. lietuviškos muzikos mėgėjus "Muzikuojančiame kelte" subursiantys Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė populiarumo stoka nesiskundžia - LNK televizijos šou "Žvaigždžių duetai" auksinius mikrofonus iškovojusi pora graibstyte graibstoma renginių organizatorių, ir greitai šliūkštels dar daugiau aliejaus į šlovės ugnį.

Duetas, nuskynęs gausybę simpatijų populiariame televizijos projekte, bematant tapo vienu iš publikos favoritų. Žinomi kūriniai, atliekami populiaraus aktoriaus ir žavios jaunutės dainininkės, nušvito naujomis spalvomis - tuo galės darsyk įsitikinti ir "Muzikuojančio kelto" svečiai. Pilnutėlėse salėse susirinkę klausytojai atlikėjų be biso nepaleidžia.

Beje, ties "duetuose" subrandinta programa atlikėjai neketina sustoti. "Esu prietaringas ir norėčiau pirma įgyvendinti sumanymą, o paskui jau apie jį pasakoti. Tačiau galiu patikinti, kad tuo, ką jau nuveikėme, apsiriboti neketiname", - sakė M. Jampolskis.

"Studenčių" grupės ir I. Puzaraitės vadybininkė Laima Lapkauskaitė buvo atviresnė. "Televizijos projekte atlikėjai ne visada galėjo pasirinkti iš tikrųjų jiems patinkančius kūrinius, o dabar gali įgyvendinti viską, kas yra šovę į galvą. Pagalvojame apie romantinių, už širdies griebiančių dainų akustinę programą", - sakė vadybininkė.

Tačiau kol kas klausytojų širdis duetas virpina populiariausiais šlageriais, čia spaudžiančiais ašarą, o čia neleidžiančiais nusėdėti vietoje. Pasak L. Lapkauskaitės, per koncertus M. Jampolskis ir Irūna dirba visu šimtu procentų, tad dažnai jiems padeda ir kolegos - grupė "Studentės" ir muzikiniuose televizijos projektuose išgarsėjęs dainininkas Paulius. Visa komanda pasirodyti bene labiausiai klaipėdietiškame vasaros festivalyje "Muzikuojantis keltas" atvažiuoja pirmą kartą.

"Koncertui jaučiuosi pasiruošęs, o labiausiai tikiuosi jo metu nesusirgti jūros liga, - juokėsi M. Jampolskis. - Šiaip jau vandens ir laivų nebijau, o ir žvejoti mėgstu."

Ar teatralizuotais pasirodymais ir intriguojančiais akcentais - tokiais, kaip įsimintinas bučinys scenoje - žiūrovus žavėję išradingi atlikėjai ir Klaipėdoje žada staigmenų? Pasak dueto, be jų neapsieina nė vienas pasirodymas...

Sidebar placeholder