Motinos dienai - "Tribute to Celine Dion" projektas

Motinos dienai - "Tribute to Celine Dion" projektas

Žydintys sodai žadina pačius gražiausius jausmus, nuoširdžią padėką visoms mamoms.
Palangos kultūros centras "Ramybė" gegužės 5 d., šeštadienį, kviečia į specialų šventinį koncertą Motinos dienos išvakarėse.

Tai - jausmingas, kupinas šilčiausių jausmų muzikinis projektas "Tribute to Celine Dion", kurio autoriai gyvai atliks garsios kanadietės Celine Dion hitus, jau daug metų pavergusius viso pasaulio klausytojus.

Profesionali vokalistė Indrė Anankaitė, užburianti stulbinančiai šiltu ir jausmingu dainavimu, privers Jus ne kartą suabejoti, ar scenoje tikrai stovi ne pati garsioji kanadietė...

Nuostabaus balso (lyrinis sopranas) savininkė I. Anankaitė, muzikiniame pasaulyje aktyviai dalyvaujanti nuo 2002 m., jau yra pelniusi ne vieną apdovanojimą tarptautiniuose dainininkų konkursuose Suomijoje, Italijoje, Latvijoje,  Lenkijoje. Šiandien ji dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose, dainuoja įvairių stilių muziką. Indrė yra atlikusi ne vieną vaidmenį spektaliuose, roko operose bei operetėse, tokiose kaip "Velnio nuotaka" (Marcelė), "Linksmoji našlė" (Grizetė), "Žuvų piemuo" (dailidės dukra), "Žuviaganys" (dailidės dukra) ir kt.  

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder