Savaitgalį bus pristatoma 16 mados kolekcijų

Savaitgalį bus pristatoma 16 mados kolekcijų

Šeštadienį 19 val. Klaipėdoje, "Švyturio menų doke", vyksiantis mados šou "IKRA Mada“ kviečia į įspūdingą vakarą, kurio metu jungtinės uostamiesčio renginių bei reginių organizatorių pajėgos pristatys 16-os dizainerių iš Klaipėdos bei Vilniaus kolekcijas. Tikimasi, kad ši fiesta taps ir kūrybiniu paskatinimu uostamiesčiui.

Klaipėdiečiai dizaineriai Aina Zinčiukaitė, Ingrida Railienė, Audronė Benetienė, Raimundas Petreikis bei jų kolegos iš Vilniaus Agnė Deveikytė, Indrė Giedraitytė, Fausta Gaidytė, Janina Zibireva, Simona Slavinskaitė, Rasa Jarmolavičiūtė, Erika Vizgirdaitė, Liucija Kvašytė, Tomas Baranauskas, Kristina Valančiūtė, Marius Vepšta, Melita Rus pristatys aktualiausias savo kolekcijas, kurių temų ir inspiracijų spektras – nuo ekonominės krizės iki kosmoso užkariavimo. Dizainerių kūrinius papildys juvelyrių iš pajūrio Julijos Batečko, Ditės Dilginienės ir Giedrės Kolokšanskytės darbai.

"Prioritetą teikėme kolekcijoms, kurių drabužiai atspindi siekį originaliai atrodyti kasdien, netikėtai pritaiko šiuolaikiškas tekstilės bei kitokias technologijas. Iš potencialių dalyvių sulaukėme didesnio susidomėjimo nei tikėjomės, tad daugeliui pažadėjome pirmumo teisę dalyvaujant kitų metų renginyje, šitaip įsipareigodami tęsti tradiciją", – sakė "IKRA Mada“ sumanytoja bei viena iš prodiuserių Jurga Sutkutė.

Neseniai į Klaipėdą iš Šiaulių gyventi atvykusi dizainerė ir meno renginių kuratorė ne tik aktyviai dalyvauja didžiuosiuose Lietuvos mados festivaliuose kaip kūrėja, bet ir šešerius metus rūpinosi šiuolaikinio meno festivalio "Virus" mados programa.

"Savo mados festivalius turi beveik visi didieji šalies miestai. Toks renginys praturtintų ir Klaipėdos gyvenimą", – mano J. Sutkutė. Be jos, renginio organizacinėje komandoje yra prodiuserė Jūratė Klumbienė ir režisierius Vaidas Kvedaras, "Švyturio menų doko" įkūrėjas.

J. Sutkutės įsitikinimu, „IKRA Mada“ suteikia progą ne tik pristatyti publikai dizainerių darbus, bet ir suaktyvinti kūrėjų tarpusavio bendradarbiavimą.

 

Prisidėti prie šou panoro gausus partnerių būrys: Klaipėdos kolegijos Sveikatos mokslų fakulteto bei Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklos rengiami jaunieji specialistai kartu su profesionaliais kirpėjais ir vizažistais rūpinsis renginio dalyvių įvaizdžiu, drabužius demonstruos Šiaulių mados ir šokio studijos "Bacio" ir klaipėdiečiai modeliai.

Nuskambėjus finalinėms fanfaroms svečiai kviečiami nesiskirstyti – iškart po mados šou kino meno mėgėjams bus pristatyti muzikinių vaizdo klipų konkursui "IKRA Like" pateikti darbai ir komisijos bei žiūrovų vertinimai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder