Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus: "Visi vyrai nori jaunų moterų"
Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus: "Visi vyrai nori jaunų moterų"

Pirmadienį, balandžio 2-ąją, 17.40 val. TV3 laidos „Pabandom iš naujo“ studijoje svečiai atvirai prabils – jie bijo senti. Marijaus Mikutavičiaus laidoje viešėsiantis dizaineris Aleksandras Pogrebnojus atvirai pasidalins savo šelmiška filosofija apie vyresnius vyrus ir jų jaunąsias mūzas, o seimūnė Aušrinė Marija Povilionienė prisipažins, kad jaunesni vyrai ją traukia kur kas labiau.

Garsus ir mylimas aktorius Saulius Siparis teigia per gyvenimą išbandęs viską, todėl nemato prasmės laukti žilos senatvės. „Nieko naujo nebėra, viskas patirta, viskas išmylėta, viskas išjausta“, – laidoje „Pabandom iš naujo“ jau pirmadienį prabils S. Siparis.

„Kiekvienas gimtadienis – tai žingsnis arčiau mirties, o ne senatvės“, – ištars A. Pogrebnojus. 44 metų amžiaus dizaineris neslėps, kad gyvenimo džiaugsmo jam suteikia gerokai jaunesnė draugė. „Visi vyrai nori jaunų moterų. Visi be išimties! Tik ne visiems tai pavyksta, bet čia jau jų problemos... Džiaugiuosi, kad bent jau nesu turtingas: tada galiu būti tikras, kad mergina su manimi yra ne dėl pinigų.“

Seimo narė A. M. Povilionienė laidos vedėjui M. Mikutavičiui atvers savo baimių skrynelę. „Su amžiaus kaita sunkiai susigyvenu. Nemėgstu savęs senstančios. Kiti sako, kad jie didžiuojasi savo besikeičiančiu kūnu, ir mane tai erzina“, – atvirai kalbės moteris.

Be to, politikė patikins, kad jai tikrai neįdomūs bendraamžiai ir vyresni vyrai: „Jie jau nusenę, išplerę. Dabar man patinka jaunesni.“

Ar miesto gatvėse ji pasirodytų lydima jaunesnio? Pašnekovės atsakymas intriguos: girdi, ne Lietuvoje ji sau leidžia vaikščioti su gerokai jaunesniu nei pati!

Stilistas Mantas Petruškevičius laidoje pasidalys grožio pasaulio nuogąstavimais – anot vakarėlių liūto, jau ir trisdešimtmetės galvoja, kaip atjaunėti. „Kiekviena moteris, kuriai su galva viskas gerai, nori jauniau atrodyti. Tai visiškai normalu“, – įsitikinęs stilistas.

Sidebar placeholder