Dominykas Vaitiekūnas: "Na, tai kas dabar mažiukas?!"

Dominykas Vaitiekūnas: "Na, tai kas dabar mažiukas?!"

Mažas, visada besišypsantis ir nenustygstantis vietoje – tokį Dominyką Vaitiekūną pažino tūkstančiai TV3 šokių projekto "Šok su manimi" žiūrovų. Iki praėjusio rudens nedaugeliui žinomas 24-erių aktorius ir muzikos grupės "Liūdni slibinai" narys, vos pasirodęs ant parketo, tapo visų numylėtiniu.

"Užkulisiuose mus su Justina visi čiupinėdavo ir sakydavo, kaip norėtų turėti tokius namie ant lentynos. Iš pradžių buvo nieko, bet įpusėjus projektui tai tikrai pabodo. Kai užlipęs ant pirmosios vietos pakylos pamačiau, kad dabar visi už mus mažesni, pagalvojau: "Tai kas čia mažiukas?!" – praėjus vos kelioms dienoms po finalo TV3 laidai "Gyvenimas yra gražus" pasakojo D. Vaitiekūnas.

Pačiame sostinės centre butą nuomojantis vaikinas neslėpė pirmą kartą po ilgo laiko namo grįžęs taip anksti – aštuntą valandą vakaro. Dažniausiai tokiu metu dar repetuodavo šokių salėje arba vairuodavo automobilį – juk jo šokių partnerė J. Žemaitytė gyvena ir dirba Kaune.

"Kas tą dieną turėdavo daugiau laiko, tas ir važiuodavo", – apie blaškymąsi tarp dviejų sostinių pasakoja Dominykas. Nors kai kam gal pasirodys, kad 100 kilometrų – visai nedaug, tos kelios valandos kelio atimdavo iš šokėjų ne tik nemažai laiko, jėgų, bet ir pinigų.

"15 tūkstančių litų – tiek atsiėjo mūsų kuras", – atskleidžia aktorius, sakydamas, kad tai – projekto organizatorių galvos skausmas. O kaip tas intriguojantis projektas palietė patį Dominyką?

"Dabar žymiai mažiau keikiuosi, nors mėgdavau riebius žodelius. Na, aš juk žmogus", – kaltai pečiais gūžteli žiūrovų numylėtinis.

Įdomiausi faktai apie D. Vaitiekūną iš jo paties lūpų – pirmadienio vakarą laidoje "Gyvenimas yra gražus", 20.30 val. per TV3.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder