Evelina Anusauskaitė tapo "Gyvenimas yra gražus" žurnaliste

Evelina Anusauskaitė tapo "Gyvenimas yra gražus" žurnaliste

Šiuo metu Los Andžele gyvenanti ir po pergalės tarptautiniame dainų konkurse Amerikoje karjeros siekianti lietuvių dainininkė Evelina Anusauskaitė pasiryžo stoti į kitą barikadų pusę: ji tapo laidos "Gyvenimas yra gražus" specialiąja korespondente. Jau šį pirmadienį žiūrovų išrinktos "Mylimiausios TV3 pramoginės laidos" gerbėjai turės galimybę pamatyti, kaip garsiajai dainininkei sekėsi įsijausti į žurnalistės rolę.

"Sulaukusi pasiūlymo tapti laidos apie Whitney Houston netektį bendraautore, ilgai nedvejojau. Nors Amerikoje norėdama siekti savo tikslų privalau skaičiuoti kiekvieną minutę, negalėjau praleisti progos paragauti televizijos žurnalistės duonos. Tas kelias dienas po Los Andželą bėgioti su kamera buvo sunku, tačiau labai įdomu", – pasakoja Evelina.

"Atlikdama W. Houston meilės baladę I Will Always Love You, Evelina laimėjo pasauliniame dainų konkurse Niujorke. Šia pasauline žvaigžde mergina labai žavėjosi, todėl, filmuojant akimirkas, kaip žmonės atsisveikina su savo dievaite, emocijų netramdė ir pati Evelina. Mūsų ilgi pokalbiai apie tai, kas vyksta Los Andžele, filmuotos medžiagos peržiūros vykdavo mus skiriant kelių valandų skirtumui, kai Lietuvoje – tamsi naktis, o Vakarų pakrantėje – jau įdienoję", – reportažo kūrimo detales atskleidžia laidos "Gyvenimas yra gražus" kūrėjas Edvardas Žičkus.

Jis džiaugiasi, kad Evelina buvo pavyzdinga mokinė: "Ji man pasakodavo apie beprotišką žiniasklaidos ažiotažą dėl šios istorijos, apie tai, kaip greta viešbučio, kurio kambaryje mirė Whitney, rauda minios žmonių ir kaip kartais sudėtinga su filmavimo kamera rankose prasibrauti pro būrį paparacų."

Specialus E. Anusauskaitės reportažas iš Los Andželo – TV3 laidoje "Gyvenimas yra gražus" jau šį pirmadienį, vasario 20-ąją, 20.30 val.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder