Į Lietuvą grįžusi Kremliaus aiškiaregė atskleis tiesą, kas laimės "Euroviziją"

Į Lietuvą grįžusi Kremliaus aiškiaregė atskleis tiesą, kas laimės "Euroviziją"

„Jei tik turėčiau galimybę, savo sugebėjimų norėčiau atsisakyti. Gal kam nors atrodo, kad tai yra Dievo dovana, bet iš tiesų – didžiulė našta“, – TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjams pirmadienį, gegužės 14-ąją, 20.30 val. prisipažins Ala Prokofjovaitė.

Ši moteris – aiškiaregė, iš didžiulio būrio kitų ypatingų sugebėjimų turinčių žmonių išsiskirianti tuo, kad jos talentą jau pripažino pasaulio galingieji. Lietuvoje gimusi ir augusi Ala mokėsi ir dirbo Maskvos mokslinių tyrimų akademijoje, o vėliau tapo ypatingosios Rusijos prezidento Boriso Jelcino komandos nare.

„Mūsų komandoje dirbo devyni skirtingų okultinių sugebėjimų turintys žmonės. Mūsų užduotis buvo padėti B. Jelcinui laimėti rinkimus ir visu jo valdymo laikotarpiu jį saugoti. Kiekvieną dieną peržiūrėdavome jo bei žmonių, su kuriais turėdavo susitikti prezidentas, duomenis ir patardavome kaip elgtis – važiuoti ar ne, skristi ar susitikimą atidėti“, – Kremliaus paslaptis TV3 žiūrovams atskleis ekstrasensė.

„Tačiau kiekvienas karalius ateina su savo svita – tą dieną, kai B. Jelcinas prezidento postą užleido Vladimirui Putinui, mums pasakė, kad esame laisvi“, – prisipažins laidos herojė.

Vis dėlto kodėl A. Prokofjovaitei teko palikti Maskvą ir kam pergalę ekstrasensė prognozuoja po kelių savaičių įvyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse? Nepaprastos Kremliaus paslaptys ir žvilgsnis į ateitį – pirmadienį laidoje „Gyvenimas yra gražus“ 20.30 val. per TV3.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder