Infošou "Be komentarų" - karštas reportažas iš Lady Gagos sutikimo Vilniuje

Infošou "Be komentarų" - karštas reportažas iš Lady Gagos sutikimo Vilniuje

Antradienio vakarą 21.00 val. jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono šauklys – infošou „Be komentarų“ parodys išskirtinius, dar karščiu alsuojančius, niekur nematytus kadrus iš vienos įtakingiausių pasaulio moterų – pop princesės Lady Gaga sutikimo Vilniaus oro uoste.

Klykiantys, originaliais kostiumais su savo dievaitės atvaizdais pasipuošę gerbėjai, garsiai skambančios superžvaigždės dainos, milžiniškos apsaugos pajėgos prie ypač svarbiems svečiams skirtos atvykimo zonos, ištikimiausių gerbėjų ašaros ir euforija, kai iš automobilio tamsintais stiklais pasirodo įspūdingoji scenos deivė, – „Be komentarų“ komanda antradienio vakarą paviešins viską, kas įdomiausia.

Nors pasaulinė superžvaigždė į Vilnių atskrido jau po vidurnakčio, gerbėjų minia, pasipuošusi rožiniais perukais, Lady Gaga stiliaus aukštakulniais ir išskirtiniu makiažu, savo dievaitės su didžiuliais plakatais sostinės oro uoste laukė nuo pietų.

„O Dieve, negaliu patikėti, kad ji čia!“, „Ji tokia graži“, „Mes mylim tave“, – tokie šūksniai skambėjo visame Vilniaus oro uoste, kai iš lėktuvo lipo įspūdingais batais „žudikais“ pasipuošusi Lady Gaga, akis slėpdama už juodų saulės akinių.

Vaizdai, kaip sulaikę kvapą gerbėjai, bijodami pavėluoti, bėga prie vartų, pro kuriuos turi išeiti jų numylėtinė, džiaugsmo ašaros išvydus vienos įtakingiausių pasaulio moterų siunčiamus oro bučinius ir akimirka, kai sėdusi į automobilį tamsintais stiklais Lady Gaga išvyksta paslaptinga kryptimi, – karščiausios išskirtinio įvykio akimirkos tik infošou „Be komentarų“ antradienį 21.00 val. per TV3.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder