Šapras šokiruotas: mylimoji Ieva vyrų žurnalui fotografavosi be jo žinios

Šapras šokiruotas: mylimoji Ieva vyrų žurnalui fotografavosi be jo žinios

„Pirmą kartą apie tai girdžiu! Labai įdomu...“ – sušuko ir net išsižiojo iš nuostabos Vytautas Šapranauskas, iš kolegų sužinojęs apie straipsnį, kuriame teigiama, jog erotiniam vyrų žurnalui apsinuogino jo mylimoji merginų grupės „ŠarkA“ narė Ieva Stasiulevičiūtė. Pasirodo, jis nė nenumanė, jog gražuolė pozavo ne bet kam, o pačiam „Playboy“! Išskirtinė emocijų kupina istorija TV3 žiūrovų dėmesiui – jau šį sekmadienį, balandžio 1-ąją, 19.30 val. Melagių dienai skirtame didžiajame humoro šou „Stebuklų šalis“.

„Oba! Įsivėlėme į šeimyninį konfliktėlį! Kviečiame į studiją Šapro mylimąją“, – nieko nelaukęs I. Stasiulevičiūtę pasiaiškinti „ant kilimėlio“ ragins Mindaugas Stasiulis.

Mylimiausiu laidų vedėju TV3 žiūrovų išrinktas V. Šapranauskas ir I. Stasiulevičiūtė didžiajame humoro šou „Stebuklų šalis“ pirmą kartą viešai – televizijos eteryje, linksmai ir šmaikščiai prisistatys kaip pora ir atskleis daug pikantiškų savo asmeninio gyvenimo detalių.

„Pasiaiškink man! Kada spėjai nusifotografuoti vyrų žurnalui? Ir kodėl aš nieko nežinau?“ – mylimąją kamantinės Šapras.

„Tai melas! Tas žurnalas juk guli mūsų namuose!“ – kikendama atkirs Ieva.

Šapras net susiruošė namo, užsigeidęs surasti tą vyrams skirtą žurnalą, kuriame pozuoja jo mylimoji, bet situaciją išgelbėjo M. Stasiulis, Džiugas Siaurusaitis ir Jurijus Smoriginas: vyrai čia pat turėjo tas itin pikantiškas nuotraukas.

„O Viešpatie! Parodykite ir man, aš jų tikrai nemačiau!“ – stalą krūtine užguls V. Šapranauskas, mėgindamas bent akies krašteliu pamatyti seksualiąsias fotografijas.

Kol jis žavėsis pikantiška mylimosios fotosesija, Mindaugo, Džiugo ir Jurijaus trijulė apibers Ievą šmaikščiais klausimais apie asmeninį jųdviejų gyvenimą.

„Sakyk taip, kaip repetavome! Buvome juk pasirašę atsakymus į visus klausimus!“ – nurodymus išrinktajai juokdamasis dalins V. Šapranauskas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder