A.Armonaitė vadovauja linksmybių ministerijai

A.Armonaitė vadovauja linksmybių ministerijai

Nederėtų stebėtis, kad verslininkai nejaučia valstybės pagalbos, nes padėti turinti ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė užsiima visai kitais dalykais. Ji išdykauja socialiniame tinkle ir siūlosi darbo metu ministerijos rūsyje pagroti fortepijonu.

Kažin, „žolytės" dūmelis rūsyje dar nesiraito? - ironizuoja dienraštis „Vakaro žiniose"  „Elito naujienose".

Et, ką čia su ta pagalba verslui. Vis tiek visiems neįtiksi, taigi ponia Armonaitė nutarė bent jau palinksminti žmones. Surengusi transliaciją viename socialiniame tinkle, ministrė klausė gerbėjų, kuo jai derėtų užsiimti. Gal reikėtų papasakoti, kas toje ministerijoje veikiama?

O gal geriau parodyti ministerijos rūsį? O gal rūsyje pagroti fortepijonu? Vargu, ar kas norėtų socialiniame tinkle klausytis, kas veikiama ministerijoje. Nuobodu. Juo labiau, kad pati ministrė nelabai žino, ką veikti.

Tačiau panaršyti po rūsį būtų įdomu, ypač klausantis ministrės grojimo. Kai kam, o tiksliau buvusiam sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai, kilo įtarimas, kad tokiame linksmame rūsyje jau ir „žolytės" galbūt užtraukiama. O ką? Veryga jau ne valdžioje, jis neuždraus.

Ministrė, žinant jos partijos nuostatas, tikrai neprieštaraus. Prie tokio rūsio greitai gali nusidriekti smalsuolių eilė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder