A.Armonaitės pomėgis - kabinti makaronus

A.Armonaitės pomėgis - kabinti makaronus

Kandidatė į ekonomikos ir inovacijų ministrės postą Aušrinė Armonaitė atskleidė nesanti pavyzdinga žmona. Ji nemoka gaminti valgyti ir jei gamina, tai tik makaronus. Tiesą pasakius, nenustebino.

Ponia Armonaitė makaronų kabinimu užsiima jau seniai, o tapusi ministre kabins dvigubai, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios „Elito naujienose".

Būtų keista, jei tokia moderni, eurokomjaunuoliška politikė mėgtų gaminti valgyti. Net jei mėgtų, vargu ar prisipažintų. Juk savo nesusitupėjusių rinkėjų akyse tuomet atrodytų visai nemoderni, neemancipuota, beveik kaimo moterėlė.

Pasigyrusi, jog gaminti nei moka, nei mėgsta, ponia Armonaitė pridūrė, kad makaronus kartais visgi išverda. Toks pasirinkimas taip pat nestebina.

Makaronai apskritai yra mėgstamas politikų patiekalas, juo labiau tokių entuziastingų ir visada įsitikinusių savo teisumu kaip ponia Armonaitė. Jie mėgsta propagandą, o makaronai yra neatsiejami propagandos palydovai.

Seime ponia Armonaitė sėdi jau penktus metus, taigi buvo laiko ištobulinti makaronų kabinimo gebėjimus. Kai taps Vyriausybės nare, ištobulins dar labiau - kabins ir kaip seimūnė, ir kaip ministrė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder