Agnė Bilotaitė ruošiasi grožio konkursui

Agnė Bilotaitė ruošiasi grožio konkursui

„Visi politikai mėgsta papasakoti, ką nuostabaus jie nuveikė, bet retas gali į viešumą išmesti tokį kozirį kaip Agnė Bilotaitė. Seimūnė pasigyrė, kad numetė 16 kilogramų. Ar politikei būtinai reikėjo tai pranešti Lietuvos piliečiams? Be abejo, juk yra viltis, kad kilogramams tirpstant politinis svoris tik augs“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

Apie savo gyvenimą politikė papasakojo vienai TV laidai.

Tik pasakojo ji ne apie politines batalijas, įstatymų projektus ar kitas nuobodžias detales, kurios turėtų rūpėti Seimo nariams.

Atsirado daug svarbesnių temų - artėjančios vestuvės, planai dalyvauti Dakaro ralyje, po antrojo sūnaus gimimo tirpstantys kilogramai.

Laimei, tirpo jie greitai, ištirpo net 16 kg, todėl rinkėjams yra apie ką papasakoti.

Dabar yra pats geriausias laikas tai padaryti. Mat pernykštis pasirodymas ant vieno žurnalo viršelio buvo pripažintas paslėpta politine reklama, taip politikė neva gundė rinkėjus prieš savivaldybių rinkimus.

Iki Seimo rinkimų liko dar daugiau nei metai, oficiali kampanija dar nepaskelbta, rankos nesurištos, todėl buvusiai grožio konkursų dalyvei reikia skubiai naudotis savo svarbiausiu ginklu.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder