A.Maldeikienė parklupdys G.Nausėdą ir trečdalį Lietuvos

A.Maldeikienė parklupdys G.Nausėdą ir trečdalį Lietuvos

„Europarlamentarė Aušra Maldeikienė reikalauja, kad visi, prezidento rinkimuose balsavę už Gitaną Nausėdą, pradėtų viešą atgailą. Gražus būtų vaizdelis - ant kelių kristų vos ne milijonas lietuvių. Prezidentui turbūt irgi laikas klauptis bei pasibarstyti galvą pelenais?”, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios Elito naujienose”.

Kai reikia nurodyti didžiausią pasaulyje blogį, dauguma Lietuvos politikų būna visiškai neoriginalūs. Jie baksnoja pirštu į Rusiją ar Kiniją, kartais parodo į Ramūną Karbauskį.

Ponia Maldeikienė originali, ji didžiausiu priešu skelbia Lietuvos prezidentą. Be to, ponia Maldeikienė yra ištikima sau ir visiškai nesirenka žodžių, vanodama savo priešą. Štai savaitgalį europarlamentarė paskelbė, kad prezidentas yra „apgailėtinas narcizas".

Dar pridūrė, kad klydo, vadindama valstybės vadovą nuliu. Jis yra „minusinis veikėjas" ir „agresyvi vidutinybė". Kiek anksčiau europarlamentarė paragino pradėti viešą atgailą visus, balsavusius už Nausėdą.

Tų balsavusių antrajame rinkimų ture buvo 881 495. Vos ne trečdalis Lietuvos! Būtų įspūdingas atgailautojų būrys su pačiu prezidentu priešakyje. Kažin, ar užtektų, jei šis pasibarstytų galvą pelenais ir triskart keliais apeitų prezidentūrą?

Ar ponią Maldeikienę nuramintų tik kraujas?

 

 

 

Sidebar placeholder