Aušrinė Armonaitė pamelš valstybės biudžetą

Aušrinė Armonaitė pamelš valstybės biudžetą

„Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pareiškė, kad reikia įkurti vieningą inovacijų politiką įgyvendinančią agentūrą. O ką tokiu atveju veiks jos vadovaujama ministerija, kurios pavadinime irgi yra žodis „inovacijų"? Ir kuri įstaiga - ministerija ar agentūra - išmelš daugiau pinigų iš valstybės biudžeto?", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Ar ministerija išties ką nors veikia - anaiptol ne retorinis klausimas. Paklausius ministrės, atrodo, kad neveikia nieko. „Lietuvoje šiuo metu beveik visi ir praktiškai niekas inovacijų politika neužsiima", - atskleidė Armonaitė.

Kitaip sakant, ministerija inovacijų politika neužsiima, o jei ir užsiima, tai ne daugiau nei „beveik visi". Taigi reikia žengti lengviausiu ir mėgstamiausiu valdžios keliu - įkurti dar vieną įstaigą.

Tokiais atvejais piliečiams kaip paprastai paaiškinama, kad nauja įstaiga praktiškai nieko nekainuos.

Paskui ji po truputį pučiasi, bet jau niekas nekreipia dėmesio, kiek biudžeto pinigų išsiurbiama. Įstaiga siurbs pinigus, o ministerija ir toliau veiks nežinia ką.

Būtų kažkas panašaus, jei Švietimo, mokslo ir sporto ministerija įkurtų atskiras švietimo, mokslo ir sporto agentūras. Jeigu jai vadovautų Armonaitė, tikrai įkurtų.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder