A.Veryga karksi: dabar tai bus mirčių
A.Veryga karksi: dabar tai bus mirčių

„Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai nepraslydo pro akis, kad per ilgąjį Vėlinių savaitgalį žmonės drįso lankyti kapines. Dabar ministras kaip juodas varnas neša blogą žinią - bus mirčių. Tarsi kapinėse besilankantys piliečiai šiaip nepastebėtų, kad žmonės yra mirtingi", - ironizuoja „Vakaro žinios" „Elito  naujienose".

Ilgasis savaitgalis suteikė Verygai progą užsiimti tuo, ką valdžia pastaruoju metu mėgsta labiausiai - gąsdinti žmones. Anot ministro, jau matome to savaitgalio rezultatus ir jie yra labai liūdni.

Dalis užsikrėtusių vyresnio amžiaus žmonių atsidurs ligoninėse, o dalis ir numirs, - gąsdina Veryga. Taip ir girdisi potekstė: sakiau aš jums, neklaužadoms, sėdėkite namie. Neklausėte, tai ir prisižaidėte.

Tiek „naudingos informacijos" galėtų paskleisti ir varnas savo karksėjimu. Ministras, kad jau toks gudrus, galėtų nurodyti bent vieną būdą, kaip tam vyresnio amžiaus žmogui išgyventi, jei jis kelis mėnesius vienas sėdės namie, o artimieji nesiartins, laikysis per patrankos šūvį.

Gal valdžia viskuo aprūpins? Ne, ji tik pakarksės.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder