A.Zuokas prašosi į R.Šimašiaus tualetą
A.Zuokas prašosi į R.Šimašiaus tualetą

Buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas yra dabartinio mero Remigijaus Šimašiaus oponentas, bet gali būti, kad jiems pavyks surasti sąlyčio tašką.

Tuo pačiu tualetu besinaudojantys žmonės juk nėra visai svetimi, o Zuokas mano, kad Šimašiaus sanitarinis mazgas turėtų tapti prieinamas ir jam, ir visuomenei", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Šimašius, tiesą sakant, pats prisiprašė, nes paskelbė apie planus vakarais išnuomoti savivaldybės pastato 20 aukštą. Anot mero, ten galėtų įsikurti baras, o gal net ir naktinis klubas. Žodžiu, vilniečiai galėtų palėbauti savivaldybėje.

Buvęs meras susidomėjo galimybe išsinuomoti 20 aukštą, bet jam iškilo keli klausimai. Pavyzdžiui, ką daryti su įstatymu, draudžiančiu prekiauti alkoholiu valstybinėse įstaigose? Įstatymai Vilniaus valdžiai nelabai rūpi, bet yra ir kita problema.

Pasak puikiai pastatą pažįstančio Zuoko, 20 aukšte yra tik du tualetai, o tiek barui ar klubui neužtenka. Tai gal bus galima pasinaudoti mero tualetu, esančiu aukštu žemiau? Įdomu, ką atsakys Šimašius.

Meras mėgsta postringauti, koks atviras miestas yra Vilnius, tai gal nebus problemų atverti visuomenei (ir net Zuokui) vieną patalpėlę?

Sidebar placeholder