Bulvaras: Algis Latakas keičia profesiją
Bulvaras: Algis Latakas keičia profesiją

Vienas iš tų dviejų žmonių, scenoje ant jūros kranto mušančių būgnus, iš kurių trykšta jūros vanduo, yra dabartinis Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas. Jo kolega muzikos pasaulyje - belgų ir vokiečių, kurie rekonstruos Lietuvos uosto bangolaužius ir pakreips juos teisinga, bet ne priešinga linkme, atstovas Lietuvoje Algirdas Žukauskas.

Taigi, Uosto direkcija bando būti novatore net renginių organizavimo srityje. Ar negalėjo abu vyrai susėsti prie apskrito stalo, papozuoti žurnalistams ir pasirašyti rangos darbų sutartį. Tai ne, atviliojo visus prie šiaurinio molo, o A. Latakas ir A. Žukauskas būgnydami pasirašė simbolinę sutartį. Jie, žinoma, dar baisiausiai ginčijosi tarpusavyje, o žiniasklaida nieko negirdėjo.

Visa tai dar būtų nieko, bėda ta, kad A. Latakui taip patiko tie būgnai, kad jis nebenori sėsti direkcijoje už savo darbo stalo. Jam esą prie jo maža erdvės. Jis vis veržiasi ant šiaurinio molo ir reikalauja, kad jam duotų tuos būgnus. Taigi žinokite, kad triukšmą, kurį girdi šiaurinės miesto dalies gyventojai, kelia ne nulinės krantinės statytojai, o A. Latakas su būgnais.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder