G.Nausėda vis šąla, G.Landsbergis šyla

G.Nausėda vis šąla, G.Landsbergis šyla

„Lietuvos politikoje, ypač užsienio politikoje, nusimato permainingi orai, gal net audros. Mat prezidentas Gitanas Nausėda vis tvirtina, kad kandidatai į svarbius postus turi atšalti, o užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis mano, jog tinka ir šilti", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Jei taip tęsis, Lietuvos ambasadorius JAV ir Europos Sąjungoje turės paskirti meteorologai. Mat jie daugiausiai nusimano apie temperatūrą.

Didysis klausimas - kokios temperatūros reikia, kad žmogus taptų ambasadoriumi?

Kaip jau rašėme, prezidentas buvusiems ministrams Linui Linkevičiui bei Raimundui Karobliui nurodė atšalti, bet laipsnių skaičiaus nenurodė. Jis ir toliau laikosi tokios nuomonės.

Tačiau užsienio reikalų ministras vakar pateikė visai kitokią nuomonę. Anot ponaičio Gabrieliaus, šilti kandidatai irgi yra tinkami.

„Aš asmeniškai pats nesijaučiu labai atšalęs", - pareiškė ministras. Aišku, kai turi Landsbergio pavardę, Lietuvos politikoje visada jautiesi šiltut šiltutėlis.

Bet kaip bus su kitais asmenimis, kas nustatys jų temperatūrą? Jei nuomonės išliks skirtingos, šaltasis ir šiltasis atmosferos frontai nuolat trankysis vienas į kitą.

Nereikia būti meteorologu, kad suprastum - orai bus blogi.

 

Sidebar placeholder