Kam sveikatos apsaugos ministrui pistoletas?

Kam sveikatos apsaugos ministrui pistoletas?

Ne vieną Lietuvoje tikriausiai šokiravo neįprasta premjero dovana sveikatos apsaugos ministrui - vardinis ginklas. nustebinta. Medikus jau niekuo nustebinti neįmanoma, bet perspjovėm net Putiną ir Lukašenką.

"Mūsų ministrui tokia dovana tikrai savalaikė. Matyt, kad galėtų gintis, jei nepatenkinti naująja vaistų politika pacientai sugalvotų šturmuoti Sveikatos apsaugos ministeriją.

O gal kad atgrasytų nuo protestų medikus, kurie dar negauna žadėtų priedų. Ir nuramintų įstaigų vadovus, kurie aiškina, kad dėl ministerijos kaltės negali pakelti algų, nes pinigai buvo panaudoti apsaugos priemonėms prieš koronavirusą nupirkti, o žadėtų kompensacijų iš ministerijos taip dar ir negauna.

Na, ir, manyčiau, kai tavo kišenėje pistoletas, visi oponentai turėtų prikąsti savo liežuvius, ypač prieš rinkimus", - juokauja profesorius Julius Kalibatas, Lietuvos Bendrosios praktikos (šeimos) gydytojų asociacijos prezidentas.

"Beje, asmeniškai aš nutariau ministerijoje iki rinkimų nesilankyti - dėl viso pikto. Juk dar gerai prisimenu, kad, išsiskyrus mūsų nuomonėms, gerbiamas ministras pasiūlė man iššokti iš dvylikto aukšto - žinia buvo ištransliuota oficialiai iš televizijos ekrano. Ministro poelgis tikrai buvo neadekvatus.

Įdomu, ką pasakytų Lietuvos psichiatrai - ar toks žmogus gali turėti ginklą?"

Sidebar placeholder