Konservatoriai atidarė antrą frontą

Konservatoriai atidarė antrą frontą

„Neužtenka to, kad Lietuva pasauliui primena apie Rusijos grėsmę, turime nuolat vanoti ir Kiniją, - mano Seimo nariai Laurynas Kasčiūnas bei Mantas Adomėnas. Juk konservatorių patarlė sako: vienas priešas - gerai, bet du - dar geriau“, - „Elito naujienose“ ironizuoja „Vakaro žinios“.

Du seimūnai konservatoriai penktadienį pristatė rezoliucijos projektą, kuriuo siekiama atkreipti dėmesį, kokia baisi šalis ta Kinija.

Primenama, kad ją vis dar valdo komunistai, lyg kas nors to nežinotų. Mat žinoti neužtenka, reikia ir kalbėti. Daug kalbėti. Anot pono Adomėno, Lietuva pirmoji ėmėsi griauti komunistinę Tarybų Sąjungą, taigi ji turėtų padirbėti ir Kinijos klausimu.

Būtent Lietuva turėtų aukščiausiu lygiu pasakoti, kokia pavojinga ši valstybė. Politikoje, kaip ir gyvenime, galioja taisyklė, kad tas, kuris pirmas bando sudrausminti chuliganą, turi didžiausias galimybes gauti į nosį, tačiau Seimo konservatorių tai negąsdina.

Bandant įsikūnyti į teisybės gynėjo vaidmenį, bet kuris priešas yra vertingas. Juk Rusijos korta žmonėms jau šiek tiek nusibodo, o mobilizuoti rinkėjus vis tiek reikia. Kaip gerai, kad yra Kinija ir ji tokia pavojingai galinga - peno kalboms apie grėsmes užteks ilgam.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder