Konservatoriai meldžiasi valdovei D.Grybauskaitei

Konservatoriai meldžiasi valdovei D.Grybauskaitei

„Politikai konservatoriai negali atsižavėti kadenciją baigusia prezidente Dalia Grybauskaite. Ja žavisi ne todėl, kad kažką nuveikė, o todėl, kad suraukė antakius ir kitą politiką palygino su asilu. Rasa Juknevičienė už tai ploja katučių. Andrius Kupčinskas svajoja apie prezidentės grįžimą į valdžią“, – „Elito naujienose“ ironizuoja „Vakaro žinios“.

„Žinokit, atsistojau ir paplojau namie sau viena po Prezidentės pasisakymo“, - feisbuke savo euforija dalijosi europarlamentarė Juknevičienė.

Taip ir parašė - su P iš didžiosios raidės. Ir iš kur tas žavėjimasis, ką gi nuveikė prezidentė? Gal rado būdą pristabdyti virusą, gal pasidalino stebuklingu receptu, kaip gelbėsime ekonomiką?

Ne, užteko suraukti antakius ir sveikatos apsaugos ministrą palyginti su asilu. Tą tai prezidentė moka - rodyti, kad visi aplinkui neišmanėliai ir tik ji viską supranta. Konservatoriams to ir užtenka, kad pradėtų tekėti seilės.

Ponia Rasa apsiribojo plojimais, o štai seimūno Kupčinsko susižavėjimui prezidente nėra ribų. Politikas iškart pasiūlė ją sugrąžinti į valdžią. Tiesa, į kitą postą - Vyriausybės vadovės.

Kaip žinoma, ekstremalioje situacijoje efektingas antakių raukymas yra tiesiausias kelias į sėkmę.

 

Sidebar placeholder