Konservatoriai nori atmintinos dienos
Konservatoriai nori atmintinos dienos

„Konservatoriams kuklumas nebūdingas, tą žino visi. O štai du partiniai, kelias valandas skyrę savanorystei, susivokė - mažai padėkos už tai sulaukia. Tad mikliai susuko pasiūlymą - paskelbti atmintina Padėkos savanoriams dieną. Dar kelias valandas pasistengs ir paradine-šventine diena paskelbs“, – „Elito naujienose“ ironizuoja „Vakaro žinios“. 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Andrius Kupčinskas ir Paulius Saudargas siūlo gruodžio 5 d. paskelbti atmintina - Padėkos savanoriams diena.

Atrodytų gražus siūlymas, tačiau konservatoriai prie tokio siūlymo prideda patys esantys savanoriai: P.Saudargas prisideda prie Šaulių sąjungos, o A.Kupčinskas - 1808 koronos karštojoje linijoje.

Tad kol vieni gerus darbus daro tyliai, kiti stengiasi iš to ne tik kuo daugiau politinių taškų susirinkti, bet ir būti net atmintina diena pagerbti.

„Turime didžiuotis ir dėkoti tiems, kurie dirba dėl kitų, negailėdami savęs“ - taip tarsi apie save rašo P.Saudargas, o A.Kupčinskas įsivertina taip: „Be jų efektyvaus prisidėjimo, atsakingo požiūrio ir kilnaus darbo, kova su užklupusiu virusu būtų žymiai sudėtingesnė.“

Ech, kad taip vietoj ditirambų politikai užsiimtų tiesioginiu savo darbu.

Juk atmintina diena - tik viena iš 365 dienų metuose, o tikrieji savanoriai aukoja savo laiką kasdien. Už tai jiems - nuoširdus ačiū.

Sidebar placeholder