Niekas nenori kraustytis į rezidencijas
Niekas nenori kraustytis į rezidencijas

„Patys baisiausi pastatai Lietuvoje yra aukščiausiems politikams skirtos rezidencijos. Į jas niekas nenori kraustytis - nei prezidentas, nei premjeras. Prezidentas Gitanas Nausėda šiemet jau tikrai nesikraustys. Daug pinigų suryjančias rezidencijas turbūt teks paskelbti pastatais-vaiduokliais“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

Remonto darbai - rimtas dalykas, bet net ir juos atlikus politikai į rezidencijas nesiveržia. Pavyzdžiui, premjero rezidencija Turniškėse yra suremontuota, tačiau ten Sauliaus Skvernelio - nė kvapo.

O juk vien pastato išlaikymas kasmet kainuoja 10 tūkst. eurų. Kada į Turniškes kraustysis ponas Nausėda, neaišku, bet tikrai ne šiemet. Kitais metais - vargu bau. Turbūt pavyks „ištempti“ laiką iki kadencijos pabaigos.

Pono Nausėdos, gyvenančio unikaliame name Belmonte, delsimas turbūt nepiktina. Atvirkščiai, nebūtų nieko nuostabaus, jei, atvykęs į remontuojamą rezidenciją, jis darbininkus paskatintų neskubėti. Sakytų: vyrai, pailsėkit, darbas - ne vilkas, į mišką nepabėgs.

Rezidencijoms skirti pinigai vis tiek bus išleisti, o politikai elgsis kaip vaikų darželyje - noriu, nenoriu, kraustysiuos, nesikraustysiu. Gal tada geriau už tuos pinigus suremontuoti kelis darželius, o ne rezidencijas-vaiduoklius.

Sidebar placeholder