Rasa Juknevičienė slapčia žavisi diktatūra

Rasa Juknevičienė slapčia žavisi diktatūra

„Europarlamentarė Rasa Juknevičienė mano, kad lietuviams nederėtų piktintis draudimais, nes draudimų netrūksta ir Briuselyje. Įdomi logika. Kitą kartą gal paragins nesipiktinti laisvės apribojimais, nes pasaulyje juk visko pasitaiko. Pavyzdžiui, Šiaurės Korėjoje yra diktatūra, tai kodėl ir pas mus jos neįvedus?", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

Konservatorės nuomone, lietuviams nėra kuo skųstis. „Tik primenu visiems Lietuvoje, kad Briuselyje nuo lapkričio neveikia kirpyklos, barai, restoranai ir kavinės", - feisbuke parašė ponia Rasa ir paragino pakentėti.

Mat kaip, net Briuselyje... Dabar jau lietuviai turėtų nurimti. Negi piktinsies, kad negali nuvažiuoti į mišką pasivaikščioti, jei net europarlamentarai negali nusikirpti ar bokalo išlenkti.

Pagalvojus apie tai, visiems turėtų palengvėti. Palyginti su kitais kraštais, gyvename kaip rojuje ir labai gerai, kad ponia Rasa tai primena. Kažin, jei valdžia apskritai uždraustų išeiti iš namų be atskiro policijos leidimo, turbūt pasipiktintume. O ponia Rasa mus tuoj pat nuramintų.

Sakytų: nustokite verkti, nes Šiaurės Korėjoje dar ne taip spaudžia. Taigi ramiai džiaukitės karantinu ir laukite, kol valdžia teiksis atidaryti kirpyklas.

Iš pradžių, žinoma, Briuselyje, o paskui, kada nors, gal ir pas mus.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder