10 patarimų, kaip prižiūrėti gražius plaukus

10 patarimų, kaip prižiūrėti gražius plaukus

Nuostabūs plaukai yra tiek moters, tiek vyro papuošalas, tad jeigu norite kiekvieną dieną atrodyti puikiai, tačiau neskirti laiko drabužių ar aksesuarų pasirinkimui – siūlome puoselėti plaukus. O kas yra gražūs plaukai? Tokie, kurie yra išlaikę sveiką ilgį, kurie yra purus bei gyvybingi. Tokius turėti gali kiekvienas ir kiekviena, tik reikia įdėti pastangų.

Platų priemonių pasirinkimą galite rasti www.garbane.lt elektroninėje prekybos vietoje, o mes pateiksime 10 patarimų, kurių laikantys jūsų plaukai visada atrodys puikiai.

Blogas įprotis – šukuoti drėgnus plaukus, kadangi būtent tada jie labiausiai pažeidžiami. Visgi, jeigu neiššukavus drėgnų plaukų vėliau jie labai susivėlę – tokiu atveju šlapių plaukų šukavimui siūlome rinktis bent jau tankias šukas.

Taip pat siūlome atsikratyti įpročio plaukus plauti kiekvieną dieną. Dažniausiai taip daro tos moterys, kurios turi riebius plaukus. Jeigu retinsite plovimus – jie ne taip greitai riebaluosis. Žinoma, pirmos porą savaičių bus sunkios, kadangi plaukas atrodys sunkus, tačiau paskui – atsigaus ir plauti teks rečiau.

Būtinai susižinokite, koks yra jūsų plaukas. Pagal tai reikia rinktis ir konkrečias plaukų priežiūros priemones. Nuo tokių, kurios skirto drėgniems plaukams, iki tokių, kurios skirtos sausiems plaukams.

Plaukų plovimas© 123rf.com

Naudokite profesionalias priemones, kurios skirtos plaukų priežiūrai, o ne pigias, kuriose dažniausiai sudėtis – gąsdina. Puikus pasirinkimas ieškantiems kokybės yra T-LAB kosmetika, kurią galite rasti čia: https://garbane.lt/369_t-lab-professional.

Jeigu dažote plaukus – tuomet siūlome tai daryti su kuo natūralesnis dažais. Taip, augaliniai nėra pajėgūs nudažyti žilo plauko, tačiau bent jau preliminariai paryškins atspalvį.

Žinoma, gražių plaukų priežiūrai yra būtinas nuolatinis jų drėkinimas. Tam geriausiai tinka aliejinės kaukės, kurios turėtų būti daromos kartą per savaitę. Rinkitės kuo natūralesnes, kuriose kuo mažiau sintetinių ingredientų.

Taip pat po plovimo stipriai netrinkite plaukų rankšluosčiu, kadangi taip galite pažeisti plauką.

Po plovimo taip pat siūlome ilgai nevaikščioti su rankšluosčiu, kadangi į jį įsigeria visa drėgmė, kuri turėtų būti skirta plaukui. Tikėtina, kad taip labai sausinate juos.

Po kiekvieno plovimo būtinai naudokite plaukų kondicionierių, kuris suteiks plaukui daugiau glotnumo ir jų šukavimas bus kur kas paprastesnis.

Reguliariai lankykitės kirpykloje, kur jūsų plaukais bus tinkamai pasirūpinta. Plaukų galiukų kirpimas yra būtinas tais atvejais, kai norite, kad plaukas būtų gražus.

Reikia tiek mažai, kad plaukai atrodytų puikiai. Svarbiausia – reguliari priežiūra. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder