2021-ųjų metų horoskopas Skorpionui

2021-ųjų metų horoskopas Skorpionui

2021-aisiais metais Skorpionas turėtų būti kaip niekad atsargus. Didelė tikimybė, kad jūsų kelyje pasitaikys ne vienas asmuo, kuris norės jums pakenkti, todėl turite išlikti budrūs.

Nors gali kilti pagundų išlieti savo širdį ar net išpasakoti kitų žmonių paslaptis, tačiau taip elgdamiesi galite prisidaryti sau bėdos. Žvaigždės pataria laikyti liežuvį už dantų, nes tik tokiu atveju galėsite užtikrinti savo ir savo artimųjų saugumą.

Ateinančiais metais Skorpionai turės daugybę progų užmegzti naujus ryšius, tačiau kiekvieną naują pažintį reikėtų vertinti kritiškai.

Iš pažiūros daugybė žmonių gali atrodyti malonūs ir norintys padėti, tačiau tai tėra priedanga, kuri padeda pasiekti savanaudiškų tikslų. Pasistenkite atskleisti kiek įmanoma mažiau savo asmeninio gyvenimo detalių, nes priešingu atveju galite prisidaryti didelių problemų.

Karjeros srityje galimi tam tikri nesklandumai, kurie tikrai piktins. Gali būti, kad pastebėsite, jog jūsų darbovietėje ne visi asmenys elgiasi pakankamai sąžiningai, todėl kils pagundų juos paskųsti.

Nors taip elgdamiesi būtumėte sąžiningi sau pačiam, tačiau žvaigždės pataria neskubėti daryti išvadų: pirmiausia pasikalbėkite asmeniškai – galbūt paaiškės, kad jūs paprasčiausiai suklydote.

Metų eigoje ne kartą gali kilti pagunda palikti savo darbovietę ir pradėti ieškoti naujo darbo, tačiau žvaigždės pataria nepriimti spontaniškų sprendimų. Jei vis dėlto pasiryšite keisti darbą, tam bus palankesnė antroji metų pusė, kai jūsų gyvenime viskas stos į savas vėžes ir galėsite šiek tiek atsikvėpti.

Planuojantys pradėti savą verslą taip pat turėtų palaukti bent metų vidurio, kai idėjų įgyvendinimas bus gerokai sklandesnis.

Asmeniniame gyvenime Skorpionas taip pat gali tikėtis sumaišties. Atrodys, kad jūsų partneris yra pernelyg nutolęs ir jums neskiria tiek dėmesio, kiek atseikėdavo anksčiau. Užuot kaltinę savo antrąją pusę, turėtumėte gerai pagalvoti, ar dėl to nesate kalti patys: galbūt kurį laiką buvote pernelyg pasinėrę į darbus ir paprasčiausiai pamiršote, kad jūsų partneris taip pat norėtų sulaukti šiek tiek jūsų dėmesio.

Vis dėlto, viskas yra pataisoma: jei susiimsite ir kartkartėmis palepinsite savo antrąją pusę, santykiai gali tapti kur kas geresni.

Jei esate vieniši, metų viduryje turėsite galimybių užmegzti naujų pažinčių. Žvaigždės pataria susilaikyti nuo išankstinių nuostatų – tik laikas gali parodyti, ar jums pakeliui. Nors jūsų sutiktas asmuo iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti tiesiog tobulas, tačiau ilgainiui galite pastebėti trūkumų, kurie jums bus nepriimtini.

Spartus gyvenimo tempas gali turėti neigiamą poveikį Skorpiono sveikatai, todėl ieškokite būdų, kurie leistų nusiraminti ir atsipalaiduoti – ilgalaikis stresas anksčiau ar vėliau gali sukelti rimtas ligas.

Sidebar placeholder