Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

6 Zodiako ženklai užmegs artimus santykius kovo mėnesį

Pavasaris laikomas meilės laiku. 2021 metų kovo mėnesį šis šviesus jausmas apims šešių Zodiako ženklų atstovus.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Pasak astrologų, pirmąjį pavasario mėnesį Žuvys tiesiog spinduliuos meile. Jos pačios inicijuos santykius. Jei šio ženklo atstovai neįsimylės, vis tiek sulauks vien teigiamų emocijų srauto.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Kovo mėnesį Mergelei net nereikės svajoti apie meilę, nes ji pati ateis pas ją. Tinkamas žmogus tiesiog atsiras šalia ir taps švelnių jausmų šaltiniu. Mylimasis padės Mergelei tinkamai susitvarkyti reikalus savo gyvenime.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas taip pat į jausmus pasiners kovo mėnesį. Kai kuriems šio ženklo atstovams naujasis romanas bus tik žaidimas, tačiau tai netrukdys džiaugtis tuo, kas vyksta.

AVINAS

(03 21–04 20)

Kovo mėnesį Avinui teks pakovoti už savo meilę. Jis pats taps teigiamų pokyčių iniciatoriumi. Norėdamas išvengti problemų santykiuose su mylimuoju, Avinas turės kovoti su savo egoizmu.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės nemėgsta jėga tempti santykių link savęs. Jioms reikia žmogaus, kuris prisiima visą atsakomybę už santykius. Kovo mėnesį Svarstyklės subtiliai pakreips partnerį teisinga linkme.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Pirmąjį pavasario mėnesį Šaulio laukia romanas, kuris užsimegs siekiant pramogos. Rimti santykiai jį aplenks. Kovas bus geriausias laikas Šauliui leistis į romantiškus, meilės nuotykius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder